Druga edycja programu Azja Express już niedługo! Już od jakiegoś czasu wiadomo, że ta edycja odbędzie się w Indiach – prawdopodobnie zmieni się też nazwa programu na India Express. Kilka dni temu swoim fanom niespodziankę zafundowała Joanna Przetakiewicz, która na swoim Instagramie zdradziła oficjalnie, że weźmie udział w show. Projektantce będzie towarzyszył przyjaciel, youtuber Łukasz Jakóbiak, który zasłynął ostatnio z publikacji wywiadu z „fałszywą” Ellen DeGeneres. Niedawno Jakóbiak razem z Przetakiewicz pakowali się na wyjazd, a Łukasz testował śpiwory.

Dziś okazuje się, że Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak to nie jedyna para przyjaciół, która zgodziła się wziąć udział w India Express. Kto weźmie udział w Azja Express 2? Okazuje się, że w programie zobaczymy także Dorotę Gardias, Antoniego Pawlickiego, Tymona Tymańskiego oraz Michała Piróga! Pojawią się także piękne siostry Bijoch, czyli Zuzanna Bijoch i Julia Bijoch!

ZOBACZ TEŻ: ZUZANNA I JULIA BIJOCH - siostry Bijoch podbijają świat mody! Co osiągnęły?

Uczestnikiem India Expressbędzie także Stanisław Karpiel-Bułecka, który kilka miesięcy temu został ojcem. W show TVN podobno zobaczymy także aktorkę Martę Wierzbicką. Co ciekawe, większość gwiazd na dzień przed wyjazdem postanowiło odwiedzić zaprzyjaźnionych fryzjerów. Wśród nich są Marta Wierzbicka, Dorota Gardias i Michał Piróg, którzy postanowili zmienić  fryzury.

Zobaczcie w naszej GALERII wszystkich uczestników India Express! Komu będziecie kobicować?

Przy okazji - poznajcie bliżej Zuzannę Bijoch, polską supermodelkę: