Michał Piróg od lat nie ukrywa, że jest gejem. Tancerz, choreograf i prezenter telewizyjny znany jest również ze swojego poczucia humoru i sam często w "Azja Express 2" żartuje z siebie i swojej orientacji seksualnej. Uczestnikowi jednak bardzo nie spodobały się słowa Pawła Ławrynowicza, który w dość chamski sposób skomentował sytuację po tym jak z programu odpadł duet Stanisław Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin.

- Są takie małe rzeczy. Nie wiem, czy to jest nietakt, czy to jest wyrachowanie ze strony Pawła. W momencie, gdy odpadli górale, chłopaki mówią: "no nie, to teraz jest już najgorzej, zostały same dziewczyny i pedały" - relacjonuje Michał Piróg.

ZOBACZ: PIOTR CZAYKOWSKI kim jest uczestnik "Azja Express 2" i co go łączy z Michałem Pirógiem?

Michał Piróg komentuje tekst o "dziewczynach i pedałach"

Tak się złożyło, że komentarz Pawła Ławrynowicza skierowany do aktora Antoniego Pawlickiego, z którym występuje w duecie w "Azja Express 2" usłyszeli także inni uczestnicy. Zapytany o tę sytuację Michał Piróg nie krył zażenowania.

- Wtedy się zastanawiam, czy powinienem, być takim samym idiotą jak on w tym komentarzu i powiedzieć: "no słuchajcie dziewczyny, zostałyście tylko wy, pedały i p**y" jak im nie szło. Jak na heteryków to trochę słabo, na takich maczo jak o sobie myślą. [...] Przez takie teksty to ja się przenoszę do przedszkola, w którym nigdy nie byłem i myślałem, że mnie to nigdy nie spotka, a spotkało mnie w Indiach - komentuje Michał Piróg.

Premiera 6. odcinka "Azja Express 2" w telewizji już w środę, 11 października o godz. 21:30 w TVN.

SPRAWDŹ TEŻ: AZJA EXPRESS 2 Odcinek 6. Kto odpadł z programu? Sprawdź!