Azja Express 2 już we wrześniu wraca do TVN! Program ponownie poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak. Zmagania uczestników drugiej edycji Azja Express będzie można oglądać w każdą środę o 21:30. Premiera programu już dzisiaj, 6 września. Drugą edycję show nagrywano w Indiach i na Sri Lance. W wyścigu udział wzięło osiem duetów. Nie zabrakło gwiazd telewizji, Internetu, a nawet radia! Kto wziął udział w morderczym wyścigu w drugiej edycji Azja Express?

ZOBACZ: AZJA EXPRESS 2 Poznaj pełną listę uczestników "Azja Express" 2! Ile kilometrów mają do pokonania? Kto wygra wyścig?

W Azja Express 2 wystąpią znane celebryckie pary: Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak, Tymon Tymański z synem Lucasem Hellmannem, Staszek Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin, Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz, Michał Piróg i Piotr Czaykowski, Zuzanna Bijoch z siostrą Julią, Dorota Gardias i Kasia Domeracka, Marta Wierzbicka i Oliwia Cabaj. Komu będziecie kibicować? Kto wygra? Na odpowiedzi na te pytania trzeba poczekać do emisji pierwszego odcinka Azja Express 2. Ten już 6 września.

Tymczasem prezentujemy oficjalne plakaty drigiej edycji programu, które dla produkcji show przygotował uznany fotograf Jacek Poręba. Plakaty te można zobaczyć nie tylko w sieci, ale też na ulicach wielu polskich miast. Znajdziecie je też w naszej GALERII ;-)

Jak Wam się one podobają? Kto według Was przeszedł na nich największa metamorfozę? I kto Waszym zdaniem ma największe szanse na wygraną? Przypominamy, pierwszy etap wyścigu zobaczymy już dzisiaj, 6 września o 21.30. Oczywiście na antenie TVN! Będziecie oglądać?