Pierwszy odcinek "Azja Express 2" już 6 września w TVN! Ale dziennikarze mieli okazję obejrzeć pierwszy odcinek drugiej edycji reality show TVN jeszcze przed jego oficjalną premierą, bo na oficjalnej konferencji prasowej programu. Ta odbyła się we wtorek w warszawskiej restauracji Villa Foksal. Przedstawicielom mediów zaprezentowano pierwszy odcinek zmagań gwiazd i ich partnerów w Indiach i na Sri Lance. Uczestnicy "Azja Express 2" też oglądali program po raz pierwszy! Dlatego bacznie obserwowaliśmy ich reakcje. Od razu uprzedzamy - ataków paniki nie było, gdyż program jest tak zabawny, że po prostu nie da się go oglądać bez uśmiechu na ustach. A absolutnie najzabawniejsze są trzy osoby: Joanna Przetakiewicz, Tymon Tymański oraz Marta Wierzbicka. Na pierwszy plan wysuwa się też Michał Piróg, który bawi widzów i uczestników show swoimi żartami. Co więc zobaczyliśmy w pierwszym odcinku "Azja Express 2"? Kto będzie największą gwiazdą programu? Kto zostanie nową Małgorzatą Rozenek, a kto nową Renatą Kaczoruk? Poniżej przedstawiamy Wam swoje typy!

Azja Express 2: Joanna Przetakiewicz nową Małgorzatą Rozenek

Druga edycja "Azja Express" będzie chyba jeszcze zabawniejsza i bardziej zaskakująca, niż pierwsza. Trzeba przyznać, że wybrano naprawdę ciekawych bohaterów. Otóż wśród uczestników [tu poznacie wszystkie duety "Azja Express 2"] mamy i eteryczną supermodelkę, która chodziła w pokazach Versace, Chanel czy Victorii Beckham - Zuzannę Bijoch; i kontrowersyjnego muzyka i słynnego radiowca - Tymona Tymańskiego. Chyba trudno o większy kontrast, prawda? Już wiadomo, że hitem "Azja Express 2" będzie Joanna Przetakiewicz. Zachowanie i teksty Przetakiewicz przypominają nam słynny amerykański reality show "The Simple Life", w którym wystąpiły Paris Hilton i Nicole Richie. One, tak jak Przetakiewicz, na co dzień opływają w luksusy, noszą biżuterię wartą fortunę i pojawiają się na najbardziej prestiżowych imprezach na świecie. W reality show Paris i Nicole zderzyły się z tytułowym "prawdziwym życiem". Identycznie było z Przetakiewicz na Sri Lance. Gdy szukając miejsca do spania dyrektor kreatywna La Manii komentuje skromne warunki słowami:

This is not good enough!

- już wiemy, że jej kolejne odzywki zamienią się w setki memów. Pamiętacie? Identycznie było z Małgorzatą Rozenek. Zresztą, jej słynne "Nie mów do mnie teraz" w "Azja Express 2" pada z ust Michała Piróga. Piróg i jego ekranowy partner, Piotr Czajkowski, tworzą przyjacielski, zgrany i zabawny duet. Żadnych złych emocji! Z przyjemnością będziemy śledzić ich przeprawę przez Azję.

ZOBACZ TEŻ: Gwiazdy na konferencji "Azja Express 2". Klapki Woźniak-Starak kosztowały ponad 3 tys. złotych!

Bardzo pozytywnie w "Azja Express 2" prezentuje się też duet Tymon Tymański i jego syn, Lucas Hellmann. Tymański wzrusza widzów, opowiadając o ich trudnej relacji, którą właśnie w "Azja Express" będą się starali odbudować. Ojciec i syn są zupełnie różni. Tymon to - wybaczcie sformułowanie - kawał chłopa, który żadnej pracy i sytuacji się nie boi. Nie ma nawet nic przeciwko, by dać się sfilmować nago pod prysznicem, czy przeklinać na wizji. Z kolei Lucas jest delikatny, niemal chłopięcy, choć skończył dawno temu 20 lat, ojciec mówi o nim "hipis i idealista". Ta dwójka budzi bardzo pozytywne emocje i od razu zaczynamy im kibicować! Tymański i Hellmann są też ulubionym duetem prowadzącej, Agnieszki Woźniak-Starak.

Azja Express 2: Kto będzie czarnym charakterem?

Przyznajemy szczerze, że już czekamy na pierwsze konflikty na planie "Azja Express 2". W końcu wymiana złośliwości Kaczoruk i Rozenek dostarczała nam wszystkim wrażeń jeszcze długo po zakończeniu show. Kto tym razem z kim się pokłóci? Tego na razie nie wiadomo. Ale czerwona lampka rywalizacji szybko zapaliła się w głowie Doroty Gardias. Być może pogodynka TVN okaże się w rzeczywistości nie aż taka słodka, jaka się wydaje. Trzeba przyznać, że organizacja, zapał i determinacja Gardias i jej partnerki z "Azja Express" jest godna podziwu. Imponuje nawet mężczyznom (którzy czasem tej siły Dorocie zazdroszczą). Zdeterminowani, by zwyciężyć, są też Antoni Pawlicki i jego kolega. Ich determinacja w porównaniu z totalnym luzem Tymona i Lucasa oraz Michała i Piotra wygląda całkiem zabawnie ;-)

Azja Express 2: Marta Wierzbicka hitem programu!

O tym, że Marta Wierzbicka jest emocjonalna, wiemy nie od dziś. W końcu jej spontaniczne wypowiedzi z programu Kuby Wojewódzkiego do dziś bawią (zwłaszcza ta o piersiach...). Ale to, co Wierzbicka pokazuje w "Azja Express', to wyższy poziom ;-) Marta krzyczy, piszczy, płacze, a potem cieszy się jak dziecko. Ponieważ jest uroczą blondynką z niewinnym wyrazem twarzy, łatwo udaje jej się łapać stopa. Mamy nadzieję, że Wierzbicka i jej koleżanka Oliwia będą w "Azja Express 2" jak najdłużej, bo oglądanie emocjonalnych wybuchów Marty jest po prostu komiczne.

A komu wy kibicujecie?