Picie krowiego moczu w "Azja Express 2" trafiło na listę najbardziej obrzydliwych zadań, jakie do tej pory musieli wykonać uczestnicy drugiego sezonu programu. Po emisji 5. odcinka show wielu widzów było zdegustowanych tym, co producenci kazali robić jego bohaterom. Czy to zadanie rzeczywiście było takie straszne? Agnieszka Woźniak- Starak zdradziła, że w trakcie tej misji uczestnicy zostali nieco oszukani. O co chodzi?

 - Wiesz na czym polegał numer? Oni nie wiedzieli, ze te krowy były specjalnie tam ustawione i ten mocz był w temperaturze dosyć ciepłej, bo stale się ogrzewał. Tak naprawdę on był z takich butelek destylowanych i nie był taki prosto od krowy - wyjaśniła prowadząca "Azja Express 2".

ZOBACZ: AZJA EXPRESS 2 Odcinek 4. Kto odpadł z programu? Sprawdź!

Azja Express 2 - picie moczu krowy

Jak uczestnicy "Azja Express 2" wspominają zadanie z piciem krowiego moczu? Możecie się o tym przekonać oglądając fragment dostępnego na YouTube kolejnego odcinka "Azja Express. Domówka". Tym razem do gwiazd drugiej edycji dołączyła Agnieszka Włodarczyk oraz prowadząca Agnieszka Woźniak-Starak.