"Azja Express 2" już wkrótce w telewizji! Od kilku miesięcy wiedzieliśmy już, kto pojawi się drugim sezonie hitowego programu TVN. Zaproszenie przyjęło aż osiem gwiazdorskich par: Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak, Tymon Tymański z synem Lucasem Tymańskim, Zuzanna Bijoch z siostrą Julią, Michał Piróg, Antoni Pawlicki, Stanisław Karpiel Bułecka, Dorota Gardias, a także Marta Wierzbicka, którzy wystąpią z przyjaciółmi. Ile kilometrów mieli do pokonania uczestnicy "Azja Express 2"? Aż 5 tysięcy! A ścigali się po malowniczych plenerach Sri Lanki i hałaśliwych ulicach Indii. Kto wygrał Azja Express 2? Tego nikt na razie nie zdradza, gwiazdy i produkcja show nie mają prawa ujawnić zwycięzców. I dobrze, bo dzięki temu we wrześniu czekają nas wielkie emocje! Tymczasem we wtorek, 22 sierpnia, odbyła się konferencja prasowa "Azja Express 2". Jak wyglądały gwiazdy show?

ZOBACZ: „AZJA EXPRESS 2” Mamy oficjalne plakaty uczestników 2. sezonu programu! Wśród nich jest zwycięzca show… [GALERIA]

"Azja Express 2" na pewno wypromuje nowe gwiazdy internetu. Już na prowadzenie wysunęły się cztery osoby: Tymon Tymański, Joanna Przetakiewicz, Michał Piróg i Marta Wierzbicka. To ich wypowiedzi, zachowania i spontaniczne reakcje wzbudziły na prezentacji pierwszego odcinka show najwięcej emocji i śmiechu widowni. Przetakiewicz to druga Małgorzata Rozenek, a jej teksty typu: "Szafiry dawno temu wyszły z mody" czy "Not good enough" na pewno zaowocują wieloma humorystycznymi memami. Urocza jest też Wierzbicka, a zwłaszcza, gdy łapie stopa. Zaś Tymański, któremu w "Azja Express 2" towarzyszy syn, uwiódł widzów swoim dystansem, poczuciem humoru i sarkazmem. Do sieci trafiły niedawno plakaty promujące "Azja Express 2". Znajdziecie je w naszej GALERII.

Konferencja prasowa programu „Azja Express 2” była wydarzeniem tygodnia. Nie zabrakło na niej prawie wszystkich uczestników. Nie pojawili się tylko Antoni Pawlicki i Paweł Lawrynowicz, których podobno zatrzymały obowiązki zawodowe. Pozostałe pary uczestników zjawiły się za to w komplecie. Kto wypadł najlepiej? Zajrzyjcie do naszej GALERII i oceńcie sami!

Premiera „Azja Express 2” już 6 września o 21.30. Będziecie oglądać drugą edycję show? My na pewno!

GWIAZDY NA KONFERENCJI AZJA EXPRESS 2: ZDJĘCIA