Azja Express 2 już we wrześniu wraca do TVN! Program ponownie poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak. Zmagania uczestników drugiej edycji Azja Express będzie można oglądać w każdą środę od 21:30. Tym razem show nagrywano w Indiach i na Sri Lance. W wyścigu udział wzięło osiem duetów. Nie zabrakło gwiazd telewizji, internetu, a nawet radia! Już znamy wszystkie nazwiska uczestników. W Azja Express 2 wystąpią: Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak, Tymon Tymański z synem Lucasem Hellmannem, Staszek Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin, Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz, Michał Piróg i Piotr Czaykowski, Zuzanna Bijoch z siostrą Julią, Dorota Gardias i Kasia Domeracka, Marta Wierzbicka i Oliwia Cabaj. Komu będziecie kibicować? Kto wygra? Na odpowiedzi na te pytania trzeba poczekać do emisji pierwszego odcinka Azja Express 2. Tymczasem poniżej prezentujemy wam wszystko, co już wiemy o programie.

ZOBACZ: Azja Express 2 - kto odpadł z programu?

Azja Express 2: trasa wyścigu

Trasa, jaką tym razem będą mieli do pokonania uczestnicy Azja Express2, będzie przebiegała przez Indie i Sri Lankę. Długość szlaku to 5 tysięcy kilometrów. Podobno trasa ma być dużo trudniejsza niż w pierwszej edycji Azja Express, kiedy to uczestnicy ścigali się w Wietnamie, Laosie i Kambodży. "Producenci tym razem przygotowali wiele wyzwań nie tylko wymagających sprawności fizycznej i determinacji, ale także trudnych i wymagających psychologicznie" - informował wiosną serwis WirtualneMedia. Wiadomo jednak, że do drugiej edycji show uczestnicy przygotowali się dużo lepiej niż do pierwszej. Jak sądzicie, czy coś ich zaskoczyło?

Azja Express 2: kiedy i o której w telewizji?

Pierwszy odcinek Azja Express 2 TVN pokaże już w środę, 6 września, o godzinie 21:30. Program będzie trwał ponad godzinę (włączając bloki reklamowe). Show będzie ponownie prowadzić Agnieszka Woźniak-Starak. Newsy z planu będą się pojawiać regularnue na Instagramie i Facebooku Azja Express. Ciekawe, kto tym razem zostanie królem najlepszych tekstów. Rok temu korona trafiła do Małgorzaty Rozenek.

Agnieszka Woźniak-Starak o uczestnikach Azja Express 2

Podczas prezentacji nowej jesiennej ramówki TVN rozmawialiśmy z prowadzącą show Azja Express. Woźniak Starak wyznała nam, że tym razem chciała uczestników "trochę pomęczyć":

Na nagranie "Azja Express 2" pojechałam o wiele lepiej przygotowana: wiedziałam, czego się spodziewać, jak to ma wyglądać, więc było mi o wiele łatwiej. Zresztą, podobnie było z uczestnikami, oni też byli o niebo lepiej przygotowani. I chyba dlatego miałam w sobie trochę mniej empatii niż poprzednio. W pierwszej serii przemycałam uczestnikom jedzenie, w tej miałam ochotę trochę ich pomęczyć (śmiech).

Agnieszka Woźniak-Starak wyznała też, że jej ulubionym duetem w Azja Express 2 byli Tymon Tymański i jego syn, Lucas. A wy macie już swoich faworytów?

Całą rozmowę z prowadzącą Azja Express 2 przeczytacie TUTAJ>>

Zobaczcie w naszej GALERII 8 duetów Azja Express 2