Kuba Wojewódzki przerwał milczenie i w końcu odniósł się do udziału swoje narzeczonej w programie Azja Express. Co napisał?

W czwartym odcinku Azja Express z formatem nieoczekiwanie pożegnali sięMałgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Wszystko to m.in. prze fakt, że Renata Kaczoruk dwukrotnie podkradła im samochód, którym mieli dotrzeć do znaczonego celu. Po tym jak para pożegnała się z programem, Internet zawrzał od fali negatywnych komentarzy pod adresem modelki. Ta złą sławą okryła się jednak już znacznie wcześniej. Do kwestii hejtu pod adresem swojej niedoszłej żony odniósł się ostatnio sam Kuba Wojewódzki.

Zobacz: Renata Kaczoruk  ponownie krytykowana za swoje zachowanie w Azja Express. „Jestem ochrzczonym potworkiem” 

Król TVN-u przewrotnie skomentował sprawę w sowim cotygodniowym felietonie „Mea pula” w tygodniu Polityka:

„Coraz więcej emocji generuje kolonialno-turystyczne reality show zatytułowane „Azja Express” w TVN. Jedynym jasnym bohaterem programu był Przemek Saleta i dzięki temu odpadł w drugim odcinku. Koszmarem jest Renata Kaczoruk. Tak jak ją uczyłem.”

Czy to właśnie przez rady Wojewódzkiego z programu odpadli Pan i Pani Rozenek? Po tym jak para została wyeliminowana z gry, Majdan złośliwie podsumował zachowanie Kaczoruk:

„No ale ona taka jest. Po kim ma być inna? Po narzeczonym? Pewnie jeszcze jej wskazówek udzielał!”

Wygląda na to, że w polskim show-biznesie szykuje się kolejny konflikt. Teraz piłka jest po stronie Kuby. Ciekawe, jak zareaguje na zaczepne słowa Pana Majdana...

Myślicie, że czeka nas „Kaczoruk-Majdan-Rozenek-Wojewódzki-Gate”?