Za nami ósmy odcinek programu Azja Express. Pierwsze kroki w Kambodży uczestnicy skierowali do lokalnej szkoły podstawowej. Podczas misji musieli nauczyć się kilku słów w języku khmerskim i dopiero po zdaniu egzaminu mogli rozpocząć wyścig. Następna misja wymagała sprytu, techniki i była bardzo ciężka do wykonania.

HOT NEWS: RENATA KACZORUK potrącona przez motocykl!

Pierwsze trzy pary w punkcie kontrolnym gry wzięły udział w spektakularnej i niezbyt czystej grze o amulet wart pięć tysięcy złotych. Pary mogły podróżować po czerwonych, kambodżańskich drogach każdym środkiem transportu jaki pojawił się na horyzoncie, a niestety było ich niewiele. Poranna misja w dniu walki o immunitet była niczym włożenie przysłowiowego kija w mrowisko. Renata Kaczoruki Weronika Budziło postanowiły nie brać udziału w polowaniu na czerwone mrówki, przez co poniosą konsekwencje tej decyzji w kolejnym odcinku show. A jakie były najciekawsze teksty ósmej odsłony show? Jak co tydzień zapraszamy na przegląd najlepszych cytatów ostatniego odcinka show:

Weronika potrafi być przytulna, ale potrafi też się zdenerwować. Ma taki balans, równowagę. – Renata Kaczoruk o Weronice.

Dziewczyny w błocie to bardzo interesująca opcja. Nie można dotykać, ale można popatrzeć. Więc jakby była szansa na więcej takich zadań to poprosimy! – Ludwik o zadaniu, w którym trzeba było odblokować zbiornik z wodą i nawodnić lokalne pola.

Ona leci po trupach. Czasami myślę, że zachowuje się jak osiemnastolatka, a nie jak dorosła kobieta. – Michał Żurawski o zachowaniu Renaty.

Kobiety niby są słabszą płcią, ale w takich warunkach są mocniejszą płcią. Ja nie narzekam, taki los. Ale jestem szowinistą i nie lubię przegrywać z kobietami. - Michał Żurawski o tym, że nie lubi przegrywać z płcią piękną.

Tyle było tych wymian motocykli, są takie emocje, jesteś w takim amoku, że jak jest pod dupą, za przeproszeniem, siedzenie, to po prostu lecisz do przodu. – Renata o zadaniu polegającym na złapaniu motocykla.

Zupełnie mnie zaskoczyło, że ktoś we mnie wjechał. Po prostu uderzył we mnie. Nic się nie stało, sama jestem sobie winna, bo stałam na pasie przeciwnym, jak krowa po prostu. – Renata o wypadku, w wyniku którego wjechał w nią motocykl z dwoma pasażerami.

Musisz cisnąć po prostu. Musisz być zdecydowana, musisz pokazywać, bo jeśli masz wątpliwości, to oni to natychmiast wyczują. Musimy cisnąć po prostu. – Renata poucza Weronikę Budziło, że musi być bardziej zdeterminowana.

Zasady koleżeństwa zostały naruszone. Ja bym tak nie blokowała, bo to po prostu nieeleganckie. – Renata podsumowała zachowanie Leszka Stanka podczas wyścigu samochodami.

Ale tu ładnie, prawie jak nad Wisłą u nas, nie? – Agnieszka Włodarczyk do Marii Konarowskiej o kambodżańskich widokach.

A Was który tekst uczestników rozbawił najbardziej? Jak dla nas, najzabawniejsza jest póki co Renata Kaczoruk. W końcu tyle refleksji w jednym odcinku nie tafia się często. Choć bez Małgorzaty Rozenekto już nie to samo...

POLECAMY: RENATA KACZORUK O MAŁGORZACIE ROZENEK: Nie mieszaj mnie w swoje medialne intrygi. Nie będziemy przyjaciółkami!