"Azja Express" to nowe reality show z udziałem gwiazd. Po wielim sukcesie "Agenta", stacja TVN postanowiła stworzyć kolejne show z udziałem znanych osób. Kto weźmie udział w nowym programie?

Jak informuje serwis Wirtualnemedia.pl, nowy program poprowadzi Agnieszka Szulim, a zdjęcia do programu podobno już się rozpoczęły. TVN zrealizuje format samodzielnie, przy wsparciu lokalnego azjatyckiego producenta. Na czym będzie polegać nowe show?

Program zakłada rywalizację par złożonych z gwiazd, które mają przebyć wyznaczoną trasę, dysponując minimalnym budżetem. Gwiazdy będą miały okazję sprawdzić, jak poradzą sobie w ekstremalnych warunkach, w obcym świecie, w innej kulturze i innych warunkach życia, mając do wykorzystania zaledwie 1 dolara dziennie. Drużyna, która dotrze jako ostatnia do wyznaczonego w odcinku celu jest eliminowana. 

Swoje umiejetności w gospodarowaniu pieniędzmi sprawdzą: Małgorzata Rozenek i Radosław MajdanAgnieszka Włodarczyk i Maria KonarowskaHanna Lis i Łukasz JemiołIza Miko i Leszek Stanek, Renata Kaczoruk, Pascal Brodnicki, Przemysław Saleta oraz Michał Żurawski ze znajomymi. 

Program „Azja Ekspress” jest inspirowany formatem „Peking Express”, który zadebiutował w Holandii w 2004 roku. Dotąd został zrealizowany przez wiele stacji telewizyjnych, między innymi w Belgii, Szwecji, Norwegii, czy Hiszpanii. Czy program "Azja Express" spodoba się polskim widzom? Dowiemy się już niebawem!