Azja Express to będzie hit! Po dzisiejszym pokazie dla mediów, jaki odbył się w warszawskiej restauracji Boathouse, żaden dziennikarz nie ma już co do tego wątpliwości. Azja Express kipi od emocji, czuć ducha rywalizacji, ale w programie nie brakuje też wzruszeń. Poza tym na planie zdjęciowym zawiązało się wiele przyjaźni. Dzięki temu atmosfera na konferencji prasowej Azja Express była bardzo przyjemna, swobodna, niemal jak na spotkaniu w gronie znajomych, a nie na konferencji z największymi gwiazdami TVN.

Najzabawniejszymi i zarazem budzącymi największe emocje bohaterami show Azja Express są bez wątpienia Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. W tym programie robię więcej, niż tylko mówię Małgosi, by się uspokoiła - żartował Majdan. Z kolei Rozenek wyznała, że nie bardzo podoba się sobie w programie, choć nawet zgrzana i bez makijażu prezentuje się świetnie. Natomiast Hanna Lis obwieściła, że... w ogóle nie będzie oglądać Azja Express. Rzeczywiście, w tym reality show gwiazdy nie wyglądają tak, jak zazwyczaj na czerwonym dywanie. I nie zachowują się tak, jak na ogół na bankietach.Często tracą panowanie nad sobą, krzyczą, sprzeczają się ze sobą, a rozgrzane azjatyckie słońce tylko podkręca atmosferę:

Na konferencji prasowej Azja Express zjawiły się prawie wszystkie osoby, jakie wystąpiły w show. Zabrakło m.in. boksera Przemysława Salety i aktorki Izabelli Miko. Za to obecni byli m.in. Agnieszka Szulim (prowadziła konferencję), Pascal Brodnicki, Renata Kaczoruk, Łukasz Jemioł, Leszek Stanek, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Hanna Lis oraz Michał Żurawski.

ZOBACZ SESJĘ MAŁGORZATY ROZENEK DLA MAGAZYNU GALA>>

Wszyscy postawili na casualowe letnie stylizacje, choć panie dodały do wakacyjnego wizerunku szczypty elegancji. Hanna Lis miała na sobie jedwabną sukienkę marki La Mania, a do niej efektowne złote sandałki. Renata Kaczoruk wystąpiła w dziewczęcej minimalistycznej "małej białej", a Małgorzata Rozenek w kobaltowym damskim garniturze marki Emente, który zestawiła z białym t-shirtem z zabawnym nadrukiem oraz czarnymi szpilkami marki Celebrity:

Zdjęcia wszystkich gwiazd obecnych na konferencji prasowej show Azja Express TVN obejrzycie w naszej GALERII>>