Mimo że do finału pierwszej edycji Azja Express zostały jeszcze dwa odcinki, to jednak stacja TVN już planuje jego drugą serię. Pewne jest, że program po raz kolejny poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka już w styczniu wyleci na 3 tygodnie do Indii, bo to tam tym razem rozegra się azjatycka przygoda polskich celebrytów. Wciąż otwartym pozostaje jednak pytanie, kogo gospodyni show tam ze sobą zabierze.

POLECAMY: RENATA KACZORUK najbardziej kontrowersyjną uczestniczka „Azja Express”

Skład uczestników do samego końca ma być trzymany w tajemnicy. Podobnie jak w drugiej edycji "Agenta", którego prowadzi Kinga Rusin. Zdjęcia już są kręcone, ale nie wiadomo, jakie gwiazdy wzięły udział w show. Tajemnicą nie jest za to fakt, że lista gwiazd chętnych do udziału w Azja Express jest długa i cały czas wzbogaca się o kolejne nazwiska.

Od jakiegoś czasu spekulowano się o tym, że czołową celebrycką parą, która weźmie udział w show ma być Kasia Warnke i Pior Stramowski. Aktorka zdecydowanie jednak zaprzeczyła, jakoby miała się wybierać w styczniu do Azji. Nie wykluczyła jednak, że w programie chętnie weźmie udział jej coraz bardziej popularny mąż.

CZYTAJ TEŻ: KATARZYNA WARNKĘ I PIOTR STRAMOWSKIzawsze szykowni i modni. Zobacz najlepsze wspólne zdjęcia pary gwiazd TVN! [ZDJĘCIA]

Na liście chętnych do udziału w kontrowersyjnym formacie jest jednak multum innych znanych nazwisk. Chęć udziału w indyjskiej przygodzie zgłosili podobno bowiem m.in. Natalia Siwiec, Zosia Ślotała oraz piosenkarz Michał Kwiatkowski, który obwieścił niedawno na kanapach Dzień Dobry TVN, że przygotowuje się do ślubu ze swoim chłopakiem Maximem. W rozmowie z magazynem Party wykluczył go jednak jako programowego partnera, bo – jak zadeklarował – za często by się z nim kłócił. Piosenkarz martwi się też, że za bardzo matkowałby swojego bratu Dawidowi. Do Azji zabrałby więc swoją przyjaciółkę, tancerkę Janję Lesar, znaną z udziału w show Taniec z Gwiazdami.

ZOBACZ: DOROTA MASŁOWSKA ostro krytykuje „Azja Express” i Renatę Kaczoruk

Czy jednak wokaliście zostanie zaproponowany udział w wyprawie? I czy dzięki programowi zdobędzie taką sławę jak choćby Renata Kaczoruk? Przekonamy się o tym zapewne dopiero w styczniu. Do tego czasu listę uczestników Azja Express 2 stacja TVN planuje trzymać w ścisłej tajemnicy.