Gwiazdy bez makijażu, w zwyczajnych ubraniach (często brudnych lub przemoczonych), do tego ciężkie plecaki i wielkie walizy, a w kieszeni tylko... jeden dolar. Gwiazdy w showAzja Express TVN mają przed sobą trudne zadanie. Przemierzyć Wietnam, Laos i Kambodżę bez pieniędzy, polegając wyłącznie na łasce obcych. Już wiadomo, że Azja Express będzie hitem jesiennej ramówki TVN - mieliśmy okazję obejrzeć pierwszy odcinek na konferencji prasowej programu.

Największe wrażenie robią gwiazdy bez makijażu, bo przyzwyczailiśmy się, że zawsze są perfekcyjnie "zrobione". A tu trzeba było zamienić szpilki na adidasy, wieczorowe suknie na dresy, a na ułożenie włosów nigdy nie było czasu. Hanna Lis stwierdziła, że w ogóle nie będzie oglądać Azja Express, bo obawia się, jak wypadła. Małgorzata Rozenekuznała natomiast, że nie podoba się sobie bez makijażu.

Za to Agnieszka Szulim nie musi się niczego bać - ona jako jedyna była perfekcyjnie przygotowana do każdego odcinka, a do dyspozycji miała zdecydowanie większą kwotę, niż jeden dolar. Przypomnijmy, że Szulim nie walczy z uczestnikami o zwycięstwo, tylko jest gospodynią show.

W naszej GALERII znajdziecie ekskluzywne zdjęcia z planu nagraniowego showAzja Express. Zobaczcie, jak pakował się Pascal Brodnicki, jak z ciężkim bagażem radził sobie Przemysław Saleta oraz jak Rozenek i Majdan zjednywali sobie tubylców. Zapraszamy>>