W półfinałowym odcinku Azja Express z show pożegnali się Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański. W programie TVN zostały już tylko trzy finałowe pary: Iza Miko i Leszek Stanek, Michał Żurawski i Ludwik Borkowski oraz Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska. Która z nich finalnie wyra głośne i kontrowersyjne show? Przekonamy się już za tydzień!

ZOBACZ: AZJA EXPRESS To już pewne! Druga edycja będzie kręcona w Indiach!

W przyszłą środę rozegra się finał morderczego wyścigu po Azji. Na metę programu w Tajlandii dotrą trzy pary. Która jednak finalnie wygra format? Tego producenci na razie nie chcą zdradzić. I nie ma im się co dziwić. Co działo się zatem w dzisiejszym odcinku?

Immunitet zdobyli uczestnicy, którym udało się dowieźć do Agnieszki Woźniak-Starak największy blok lodu. Para, która poradziła sobie najlepiej wygrała spokojną i komfortową podróż do Bangkoku a tym samym udział w ostatnim etapie wyścigu. Były to Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska. Pozostałe 3 pary, które miały mniej szczęścia, musiały walczyć o miejsce w ostatecznym starciu.

POLECAMY: DOROTA MASŁOWSKA ostro krytykuje „Azja Express” i Renatę Kaczoruk

Poza standardowym wyścigiem z punktu A do punktu B i koniecznością znalezienia noclegu, uczestnicy Azji Expressmusieli tym razem także wykuć w kamieniu logo programu. Kazano im też ułożyć rzeźby z puzzli. W tej rozgrywce najlepsi okazali się być Pascal i Paweł. Jak się okazało, nie był to jednak koniec walki o finał.

W ramach ostatecznego zadania uczestnicy show musieli odnaleźć w świątyni 3 elementy układanki, która zawierała nazwę celu kolejnej podróży. Po drodze mieli wykonać jednak jeszcze kilka poleceń, które wcale nie ułatwiały im zadania. Do ich wykonania potrzebna była nie tylko sprawność fizyczna, ale i spryt oraz inteligencja.

CZYTAJ TEŻ: RENATA KACZORUK odpadła z „Azja Express” w 10. odcinku

Mimo zaciętych starań i walki do ostatniej sekundy, Pascal Brodnicki dobiegł na metę jako ostatni a tym samym wyeliminował z programu siebie i swojego kompana Pawła Dobrzańskiego. Ich przygoda z show się skończyła. Tym samym wiemy już, że w finale zobaczymy 3 pary w składzie: Iza Miko i Leszek Stanek, Michał Żurawski i Ludwik Borkowski oraz Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska. Gratulujemy!

Za którą z nich najbardziej trzymacie kciuki? I która z nich Waszym zdaniem ma największe szanse na zwycięstwo w Azji Express?