Babcia Dody nie żyje. Miała 91 lat. Babcia Pelagia była dla Dody bardzo ważną osobą. Dorota Rabczewska-Stępień jest bardzo rodzinną osobą, ceniącą tradycyjne wartości. Zawsze podkreślała swoją wielką miłość do rodziców, a także do babci. Często pokazywała też panią Pelagię na zdjęciach na swoim Instagramie. W środę, 20 czerwca, późnym wieczorem Doda poinformowała, że jej babcia nie żyje. Ostatnie wspólne zdjęcie z babcią pojawiło się na Instagramie Dody 5 marca. Jest też na nim pani Wanda Rabczewska, mama artystki. Niedawno Doda wyznała, że to babcia wymodliła dla niej męża - Emila Stępnia. Mąż Dody zdążył poznać panią Pelagię i podobno skradł jej serce. Na początku czerwca Doda i Emil Stępień pojechali do Ciechanowa, gdzie odwiedzili rodziców i babcię Dody. Wtedy nic jeszcze nie zapowiadało, że było to ostatnie spotkanie wnuczki z ukochaną babcią. Pani Pelagia odeszła 20 czerwca. Dożyła pięknego wieku. O jej odejściu wzruszona Doda poinformowała na Instagramie. Piosenkarka nie podała jednak, co było przyczyną śmierci babci.

Dziś w wieku 91 lat zmarła moja babcia, ukochana babcia, która wychowywała mnie razem z rodzicami ,która mieszkała ze mną od dziecka, która śpiewała mi pierwsze kołysanki... Jej ostatnim życzeniem z 3 było żebym nie przestawała śpiewać. Cieszyła się że po 30 latach znowu spotka się z dziadkiem... Teraz będziesz mogła mnie pilnować razem z nim już cały czas - napisała Doda.

Doda w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie męża, Emila Stępnia, a także rodziców - Wandy i Pawła Rabczewskich. Tak się złożyło, że w dniu śmierci babci Doda miała zobowiązania zawodowe. Wystąpiła w roli modelki na pokazie mody projektantki Patrycji Kujawy, z którą wielokrotnie współpracowała. Rabczewska-Stępień miała na sobie tę samą białą sukienkę, którą zaprezentowała na Festiwalu Filmowym w Cannes. Na ramieniu Dody widać było czarną wstążkę - znak żałoby. Zdjęcia z pokazu z Dodą w roli głównej TUTAJ>>

Dodzie oraz jej najbliższym w tym trudnym czasie życzymy dużo spokoju i siły.