Anna Kournikova i Enrique Iglesias pod koniec 2017 roku zostali rodzicami bliźniaków Lucy i Nicholasa, a 30 stycznia przyszła na świat ich druga córka. Dostała imię Masza, podkreślające rosyjskie pochodzenie jej mamy. Anna, utytułowana tenisistka, dwukrotna zwyciężczyni turnieju Australian Open, zawsze marzyła o dużej rodzinie. Enrique, znany piosenkarz, asystował przy porodzie, a potem powiedział: "Choć już zapomniałem, co to jest sen, przeżywam teraz najcudowniejsze chwile. Nie zamieniłbym ich na nic na świecie". Przyznał, że trochę się obawiał reakcji Lucy i Nicholasa na młodszą siostrzyczkę. - Mają zaledwie dwa lata, mogli być zazdrośni. Na szczęście prezentacja wypadła wspaniale, zachwycili się Maszą - powiedział.

Anna i Enrique są z sobą od 19 lat, poznali się na planie jego teledysku, w którym ona brała udział. Nigdy nie potwierdzili pogłoski, że się pobrali, ale ona jakiś czas temu zmieniła opis swojego profilu na Instagramie na: Anna Kournikova Iglesias.

„Mój mąż to cudowny ojciec. Przez całą noc jest na nogach, by mi pomagać przy dziecku, i jeszcze ciągle pyta, czy czegoś nie potrzebuję”.
Mila Jovovich

- Ciąża w wieku 44 lat to niesamowity cud - powiedziała Mila Jovovich po urodzeniu trzeciej córki - Ossian. Z Paulem W.S. Andersonem mają jeszcze 12-letnią Ever i 5-letnią Dashiel. Poznali się w 2002 roku na planie filmu "Resident Evil", ona w nim grała, on reżyserował. - Mój mąż to ideał, zawsze czuły, troskliwy wobec mnie i dzieci. Stwierdzenie, że jestem szczęściarą, mając takiego mężczyznę u boku, to byłby eufemizm - mówi Milla.

Cameroon Diaz i Benji Madden. Dziecko było jej największym marzeniem, ale długo nie mogła zajść w ciążę. Niedawno 47-letnia aktorka poinformowała, że urodziła córeczkę. - Uwielbiam być matką, przeżywam najpiękniejsze chwile w życiu. Benji to niesamowity ojciec, mam wielkie szczęście - napisała. Ostatni raz Cameron pojawiła się w filmie w 2014 roku. Rok później wyszła za wokalistę Benjiego i zaczęła starania o dziecko. Teraz nie wyklucza powrotu na ekran.

Chloë Sevigny i Sinisa Mackovic. Francuska aktorka, znana m.in. z filmu "Zodiak" i serialu "The Act", w wieku 45 lat urodziła pierwsze dziecko. Kiedyś przyznała, że chciałaby mieć córkę, nie wiadomo, czy jej życzenie się spełniło. Z Sinisą, właścicielem galerii sztuki w Nowym Jorku, są parą od roku. - Mówiono mi, że po porodzie będę żałowała, że już nie jestem w ciąży, więc starałam się docenić ten czas. Zwłaszcza rewelacyjne masaże stóp, jakie robił mi Sinisa. Wiem, że z równą czułością zaopiekuje się naszym dzieckiem - powiedziała Chloë.

„Postanowiłam, że każdego dnia będę miała sześć minut tylko dla siebie. Oczywiście wolałabym sześć godzin, ale cóż...”.
Alanis Morissette

- Karmienie piersią, gdy przechodzi się menopauzę to kompletne wariactwo - śmieje się 46-letnia Alanis Morissette. Z synkiem Winterem wystąpiła na okładce magazynu o zdrowiu. - Chciałam złożyć hołd wszystkim mamom. One są tak bezinteresowne, zawsze można na nie liczyć. I często cierpią w milczeniu - powiedziała. Z mężem, raperem Mariem Treadwayem, znanym pod pseudonimem Souleye, mają jeszcze dwie córki: 9-letnią Winter i 3-letnią Onyx.

Daniella Pick i Quentin Tarantino. Reżyser miał 56 lat, gdy po raz pierwszy został mężem i ojcem. Zapytany kiedyś, dlaczego się nie żeni, odpowiedział: "Moje życie kręci się wokół filmów. Nie mam żony ani dzieci, bo nikt nie może mi przeszkadzać". A jednak poprosił o rękę 20 lat od siebie młodszą izraelską piosenkarkę, z którą spotykał się z przerwami od 2009 roku. W lutym Daniella urodziła syna, jego imienia nie podali.

Wokalista Robbie Williams został ojcem po raz czwarty. Jego najstarsze dzieci, Theodora i Carlton, mają 7 i 5 lat. Gdy dwa lata temu na świat przyszła córka Colette, Robbie z żoną, 41-letnią dziś aktorką Aydą Field, oznajmili, że urodziła ją matka zastępcza. Niedawno do rodziny dołączył synek Beau. - Oboje z Colette są naszymi biologicznymi dziećmi, ale urodziły się dzięki tej samej cudownej osobie. Teraz nasza szczęśliwa rodzina jest już w komplecie - oznajmili Ayda i Robbie.

Alejandra Silva i Richard Gere. Aktor w wieku 70 lat został ojcem po raz trzeci. Z 37-letnią Alejandrą, hiszpańską aktywistką społeczną, ma jeszcze 2-letniego syna. Jego pierwszy syn jest dorosły. - Nigdy nie myślałam, że spotkam tak wspaniałego mężczyznę. Łączy nas chęć pomagania innym, a zwłaszcza Tybetańczykom. Myślę, że zapewniłam mu względną stabilizację, a fakt, że nie jestem ani aktorką, ani modelką, bardzo nam pomaga - powiedziała Alejandra w wywiadzie.

Jessica Chastain i Gian Luca Passi de Preposulo. Drugie dziecko aktorki, tak jak jej 2-letnią córkę Giulettę, prawdopodobnie urodziła matka zastępcza. Mąż Jessiki jest włoskim arystokratą, pracuje dla domu mody Moncler. - Dopóki go nie poznałam, nie myślałam o założeniu rodziny. Teraz uwielbiam być żoną i matką - oznajmiła.

„Problemy z zajściem w ciążę to temat tabu. Ja też je miałam. Mówię o nich, by dodać otuchy kobietom, które się tego wstydzą”.
Anne Hathaway

Aktorka Anne Hathaway, od siedmiu lat żona producenta Adama Shulmana, urodziła drugiego syna. Starszy Jonathan ma 3 lata. Przyznała, że miała wielkie problemy z zajściem w obie ciąże. - Strasznie wtedy cierpiałam, a sprawę pogarszał fakt, że się obwiniałam i wstydziłam o tym mówić. Mąż mnie wspierał, ale problem nadal jest tematem tabu. Ujawniłam, że też go miałam, by dodać otuchy kobietom, które przeszły przez to samo. Wiele z nich napisało do mnie, że wreszcie poczuły się zrozumiane - powiedziała Anne.

Georgia Groome i Rupert Grint. Jego poznaliśmy, gdy miał 12 lat, jako Rona Weasleya w filmie "Harry Potter". Dziś Rupert ma 31 lat, od dziewięciu jest związany z Georgią, również aktorką, która zadebiutowała na ekranie jako 14-latka. Poznali się na planie. Niedawno Georgia urodziła córeczkę. Rupert żartował, że jeśli będzie miał syna, na pewno nie nazwie go Ron. Imienia córki nie podali i raczej nie jest to Hermiona.