Kamila Kamińska, aktorka znana z serialu "Zakochani po uszy", a prywatnie partnerka finalisty "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", Michała Meyera, jest w ciąży. Radosną nowinę przekazała za pośrednictwem Instagrama. Tam również mogliśmy zobaczyć relację z przygotowanego dla niej przyjęcia typu baby shower. Pojawiła się na nim m.in. Maja Hyży, która prawdopodobnie zdradziła płeć maleństwa.

Płeć dziecka Kamili Kamińskiej i Michała Meyera

Michał Meyer i Kamila Kamińska niebawem po raz pierwszy zostaną rodzicami. Relacje z przyjęcia zorganizowanego przez przyjaciółki dla przyszłej mamy zdała na Instagramie Maja Hyży. W krótkim fragmencie wideo wraz z Agnieszką Mrozińską prawdopodobnie niechcący zdradziły płeć maluszka.

Przyjęcie odbyło się na tarasie z pięknym widokiem na Warszawę. Były balony, girlandy i słodkości, które nie sugerowały płci malucha. Wśród zaproszonych, poza Mają Hyży, znalazły się m.in. Agnieszka Mrozińska i Orina Krajewska. Przyszła mama miała na sobie strój przypominający piżamę, a na głowie przepiękny wianek.

Jesteśmy na baby shower, będzie baby, możemy mówić? relacjonowały rozbawione "ciocie". Nie wiem, czy możemy mówić, jakie baby. Będzie baby Kamili Kamińskiej, uhu, zaraz wam tu pokażemy, jak pięknie wygląda Kamilka.

O, jaki ptak! - wykrzyczała nagle Mrozińska.

To znak – odpowiedziała Hyży.

Zdjęcia z baby shower Kamili Kamińskiej znajdziecie w naszej galerii.

ZOBACZ TAKŻE: Michał Meyer i Kamila Kamińska zostaną rodzicami. Gwiazda TVN pochwaliła się zdjęciem w zaawansowanej ciąży