Paweł Domagała, Piotr Głowacki, Zbigniew Zamachowski, Mikołaj Roznerski, Piotr Polk, Maciej Zakościelny i Leszek Lichota to główni bohaterowie filmu 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach.  Damską część obsady stanowią najpopularniejsze nazwiska  tego roku –Aleksandra Hamkało, Alicja Bachleda-Curuś, Barbara Kurdej-Sztan, Katarzyna Glinka, Tamara Arciuch, Klaudia Halejcio czy Dominika Kluźniak.

7 rzeczy, których nie wiecie o facetach to opowieść o mężczyznach, którzy zmagają się z okazywaniem uczuć. Siedem różnych historii, które wzajemnie się przeplatają. Siedem spojrzeń na mężczyzn, ich relacje z kobietami i  związki. Jak radzą sobie z kobietami?

Filip (Paweł Domagała) to romantyczny roztrzepaniec, który traci pracę i w tym samym momencie dowiaduje się, że ledwie co poznana Zosia (Aleksandra Hamkało) jest z nim w ciąży. Producent muzyczny Kordian (Maciej Zakościelny) to typowy flirciarz i romantyk.

- Codziennie pisze listy do miłości swojego życia, z którą rozdzielił go los. I nigdy ich nie wysyła. – zdradził Gali Maciej Zakościelny.

Z kolei Tomasz (Mikołaj Roznerski) boi się zobowiązać z Basią (w tej roli Alicja Bachleda- Curuś),  zaś Stefan (Leszek Lichota) to jego całkowite przeciwieństwo. Za wszelką cenę stara się odzyskać ukochaną Julię (Dominika Kluźniak). Jest też Ricky (Zbigniew Zamachowski), prawdziwy gwiazdor wymagający codziennej opieki oraz  Jarosław (Piotr Głowacki), który wciąż szuka drugiej połówki.

Filmowi mężczyźni poszukują w świecie wielkiej miłości i ...odrobiny szczęścia. Niedawno w wywiadzie dla Gali filmowy Kordian, Maciej Zakościelny zdradził, czego o nim nie wiemy.

- Czasem nerwy biorą u mnie górę nad cierpliwością. Bywam porywczy i nie lubię tego w sobie. Jest też rzecz, której sam niedawno się o sobie dowiedziałem – mój zawód pomaga mi okazywać emocje i wcale się tego nie boję - powiedział aktor.

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia z planu filmu 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach!

 

Film od 1 sierpnia do kupienia z magazynem Gala: