Ostatni odcinek bijącego rekordy popularności show Twoja Twarz Brzmi Znajomo już dzisiaj! Finałową odsłonę programu otworzy występ słynnego boysbandu. Backstreet Boys wykonają swój wielki przebój „Everybody (Backstreet’s Back)”. Co jeszcze wydarzy się w finale programu? I, co najważniejsze, kto wygra 100 tys. zł, które przeznaczy na dowolny cel charytatywny? Odpowiedź dostaniemy już dziś!

POLECAMY: TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO Który uczestnik wcieli się w James’a Arthura?

Gwiazdy, które znalazły się w finale, tym razem mogły same wybrać w jakich wykonawców wcielą się w ostatnim odcinku show. Czy wybiorą swoich idoli i dzięki temu wypadną jeszcze lepiej niż zwykle? A może wręcz przeciwnie – wybiorą tak trudne piosenki, że ich wykonanie przysporzy im problemów?

Nazwiska artystów, w których wcielą się finaliści, są utrzymywane w ścisłej tajemnicy. Podobnie jest z pozostałymi uczestnikami, którzy w finale zaprezentują się w zaskakujących duetach. Szczegóły ich występów poznamy dopiero podczas emisji dzisiejszego odcinka…

ZOBACZ TEŻ: TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO Joanna Moro jako Fergie

Jak na razie wiadomo jedynie tyle, że Joanna Moro zaśpiewa z Mateuszem Banasiukiem, a Olga Borys z Radosławem Pazurą. Gwiazdą odcinka będzie zaś słynny amerykański boysband Backstreet Boys. Kevin, Nick, A.J. i Brian zadbają o widowiskowe show, podczas którego na scenie zaroi się od zombie i kościotrupów! Czy jednak popularni wokaliści osobiście przylecieli do Polski na nagranie finału TTBZ? A może znaleźli sobie godnych reprezentantów w osobach uczestników show?

CZYTAJ: OLGA SZOMAŃSKA Kim jest uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6?

Przekonajcie się o tym już dziś wieczorem!

Przypomnijmy, że w finale show znaleźli się czterejs uczestnicy z najwyższa liczbą punktów: Olga Szomańska, Kamil Bijoś, Maria Tyszkiewicz i Michał Rudaś. Jedno z nich otrzyma Złotą Twarz oraz 100 tys. złotych, które będzie mogło przeznaczyć na wybrany cel charytatywny.

Finał show Twoja Twarz Brzmi Znajomo już dziś, jak co sobotę o godz. 22:15. Oczywiście na antenie Polsatu.