Backstreet Boys znów wystąpią w Polsce. Wykonawcy hitów "I Want It That Way" i "Everybody (Backstreet's Back)" w 2019 roku odwiedzą nasz kraj w ramach światowej trasy koncertowej o nazwie DNA World Tour. Zespół będzie podczas tournee promować swoją nową płytę "DNA", której premiera zaplanowana jest na 25 stycznia. Drugim singlem z albumu jest utwór "Chances" napisany przez Ryana Teddera i Shawna Mendesa. Kiedy i gdzie Backstreet Boys zaśpiewają swoje stare i nowe przeboje? Co z biletami? Wszystkie szczegóły do sprawdzenia już teraz poniżej.

Backstreet Boys w Polsce 2019 - data, miejsce

Backstreet Boys wystąpią 24 czerwca 219 roku w hali widowiskowo-sportowej Torwar w Warszawie. Będzie to jedyny koncert grupy w Polsce w ramach trasy koncertowej DNA World Tour, dlatego zainteresowanie wydarzeniem jest ogromne. Warto dodać, że jest to największa halowa trasa Backstreet Boys od 18 lat.

Koncert Backstreet Boys w Warszawie - bilety

Regularna sprzedaż biletów na koncert Backstreet Boys w Warszawie startuje w piątek, 16 listopada o godz. 15:00 na stronie organizatora, czyli LiveNation.pl. Wcześniej wejściówki będzie można nabyć w ramach przedsprzedaży dla klientów Citi Handlowy - od środy, 14 listopada o godz. 10:00 do czwartku, 15 listopada do godz. 22:00. 15 listopada w godzinach 10-22 odbędzie się z kolei przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników strony LiveNation.pl.

SPRAWDŹ TEŻ: BACKSTREET BOYS - kosmiczne ceny biletów na koncert w Polsce!

Zdjęcia z występów Backstreet Boys na żywo znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Tragedia na koncercie BACKSTREET BOYS: zawaliła się scena [FOTO/WIDEO]