Marcelina Zawadzka w stroju zajączka i Kasia Kołeczek jako kurczak już w Wielkanoc pojawią się w świątecznym odcinku „Bake Off - Ale Ciacho!”. Gwiazdy zdradziły, jak zamierzają spędzić zbliżające się święta. W świątecznym odcinku „Bake Off - Ale Ciacho!” nie zabraknie także gościa specjalnego, który nie tylko pomoże jurorom ocenić świąteczne wypieki uczestników. Małgorzata Ostrowska-Królikowska, bo o niej mowa, opowie też, jak wygląda Wielkanoc w jej domu. 

"Bake Off - Ale Ciacho" w Wielkanoc

Nie wyobrażam sobie świąt bez mojej rodziny, dlatego jadę do Malborka, żeby spotkać się z najbliższymi i poświęcić im całą swoją uwagę. Zanim zasiądziemy przy świątecznym stole czeka mnie oczywiście pomoc w dopięciu wszystkiego na ostatni guzik. W tym roku wzięłam na siebie przygotowanie święconki i upieczenie sernika - to jedyny wypiek, który - mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością - wychodzi mi dobrze - śmieje się Marcelina Zawadzka.  

Święta w rodzinnym gronie spędzi także Kasia Kołeczek. 

Na święta zawsze czekam z wielkim utęsknieniem, bo jest to czas, który możemy poświęcić najbliższym. Zapominam wtedy o pracy, odkładam telefon na bok! Życzę, żeby każdy w nadchodzącym czasie mógł odpocząć od codziennych obowiązków! Cieszmy się rozmowami i spacerami z rodziną. Niech Lany Poniedziałek będzie naprawdę mokry a stoły niech uginają się od świątecznych wypieków - mówi Kasia Kołeczek. 

Przypomnijmy, że świąteczny odcinek kulinarnego show już w Wielkanoc o godzinie 15:20 w TVP2.