Bal Dziennikarzy 2018 odbył się w sobotę, 3 lutego. To już XVIII edycja charytatywnej imprezy, podczas której w jednym miejscu i czasie gromadzą się przedstawiciele polskich mediów we wspólnym, szczytnym celu. Tegoroczny Bal Dziennikarzy miał miejsce w Ufficio Primo w Warszawie, a beneficjentami balu organizowanego przez Fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy będzie aż pięć organizacji dobroczynnych. Uroczystość poprowadzili m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, Agata Młynarska oraz Krzysztof Ibisz. Na czerwonym dywanie nie zabrakło oczywiście gwiazd mediów. Kto pojawił się na Balu Dziennikarzy 2018? Zobaczcie w naszej GALERII wszystkie kreacje gwiazd!

Bal Dziennikarzy 2018 - kreacje gwiazd

Bal Dziennikarzy 2018 jak co roku, tak i tym razem obfitował we wspaniałe kreacje gwiazd. Było bardzo elegancko, "na bogato", a niekiedy także kontrowersyjnie. Pojawili się m.in. Małgorzata Bela i Paweł Pawlikowski, Kinga Rusin, Karolina Szostak, Edyta Herbuś, Agnieszka Woźniak-Starak. Monika Olejnik zaskoczyła wszystkich oryginalnym nakryciem głowy! Jakim tym razem? Sprawdźcie w GALERII.

POLECAMY: MAŁGORZATA BELA I PAWEŁ PAWLIKOWSKI Najpiękniejszą parą na Balu Dziennikarzy 2018? [ZDJĘCIA]

Agnieszka Woźniak-Starak na Balu Dziennikarzy 2018 wystąpiła w przepięknej kreacji polskiej marki Bohoboco, do której dopasowała biżuterę YES. Edyta Herbuś w eleganckiej sukni od Mario Menezi. Karolina Szostak miała na sobie czarną sukienkę od Laurelle, Anna Wendzikowska krótką kreację na tiulowej podszewce od Just Paul, a Karolina Ferenstein-Kraśko - syrenią suknię od Gosi Baczyńskiej. Kto waszym zdaniem wyglądał najpiękniej na XVIII Balu Dziennikarzy?