Bal Fundacji TVN to nie tylko impreza inaugurująca nowy sezon, ale również świetna okazja dla gwiazd aby się pokazać, zachwycić kreacją, czy zrobić coś wyjątkowego - na przykład zaręczyć się. Przypomnijmy, że dwa lata temu właśnie na balu TVN Piotr Woźniak-Starak oświadczył się Agnieszce Szulim. Co roku na gali nie brakuje pięknych kreacji od najlepszych projektantów. W ubiegłym roku na czerwonym dywanie wyjątkowo pięknie prezentowały się Kinga Rusin, Natasza Urbańska oraz właśnie Agnieszka Woźniak-Starak (już po zmianie nazwiska). Jakie trendy królowały na czerwonym dywanie w 2016 roku?

Gwiazdy na Balu Fundacji TVN 2016, w dużej mierze postawiły na klasyczną czerń. Zdecydowała się na nią m.in. Kinga Rusin, która zachwyciła w koronkowej sukni Paprocki&Brzozowski i zdaniem wielu to właśnie ona była królową ubiegłorocznej imprezy. W czarnej kreacji zaprezentowały się również Zofia Ślotała, Karolina Ferenstein- Kraśko czy Joanna Krupa. Nie brakowało również seksownej czerwieni, w której pokazały się m.in. Monika Olejnik, Bogna Sworowska, czy Anna Kalczyńska. W minimalistycznych, prostych fasonach zaprezentowały się Natasza Urbańska, Kasia Sokołowska oraz Katarzyna Warnke.

Bal Fundacji TVN w tym roku odbędzie się w sobotę, 2 września 2017

Jak myślicie, na jakie kreacje postawią gwiazdy? Kto najbardziej zaskoczy, a czyja stylizacja okaże się porażką? My jesteśmy niesamowicie ciekawi i już nie możemy się doczekać!

A w oczekiwaniu na tegoroczny bal, zobaczcie GALERIĘ ubiegłorocznych stylizacji gwiazd na balu TVN --->