Anna Lewandowska pierwszy raz po porodzie pozuje na ściance! I to w jakim stylu. Anna Lewandowska została mamą Klary Lewandowskiej 4 maja 2017 roku, czyli cztery miesiące temu i do tej pory unikała oficjalnych wyjść. Teraz zrobiła wyjątek i postanowiła pojawić się na jednej z najważniejszych imprez roku. Lewandowska na Balu Fundacji TVN zaprezentowała się bez męża - Roberta Lewandowskiego, ale mimo to uśmiech nie schodził jej z twarzy i wyglądała na niezwykle zadowoloną. Gwiazda skupiła na sobie całą uwagę fotoreporterów, a wszystko za sprawą seksownego kombinezonu!

Anna Lewandowska jest najlepszym przykładem na to, że macierzyństwo służy kobietom! Gwiazda bowiem, nigdy wcześniej nie wyglądała tak promiennie. Na Balu Fundacji TVN, Anna Lewandowska zaprezentowała się w czarnym dopasowanym kombinezonie z wycięciami w talii, który mógłby odkryć wszelkie mankamenty figury, ale w przypadku Lewandowskiej nic takiego nie miało miejsca. Aż trudno uwierzyć, że zaledwie parę miesięcy temu, gwiazda miała spory ciążowy brzuszek, bo dziś nie ma po nim ani śladu!

Anna Lewandowska zadebiutowała po porodzie niestety samotnie. Nie towarzyszył jej Robert Lewandowski, który trenuje wraz z Reprezentacją Polski, do meczy eliminacyjnych Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Nieobecność męża nie popsuła jednak humoru Lewandowskiej, która pozowała do zdjęć z uśmiechem na twarzy.

Zobaczcie WSZYSTKIE GWIAZDY na Balu Fundacji TVN 2017 ---->