Bal Fundacji TVN "Nie Jesteś Sam" to największa charytatywna impreza w Polsce. Wszyscy, w tym zaproszone gwiazdy, płacą za zaproszenia na bal, a później jedną z części imprezy jest wielka licytacja na rzecz fundacji. Bal Fundacji TVN to także ważne wydarzenie towarzyskie. Co roku na początku września możemy oglądać na czerwonym dywanie paradę wspaniałych stylizacji, jakimi chwalą się największe gwiazdy stacji. Na żadnej innej imprezie w Polsce nie ma aż tylu widowiskowych balowych kreacji! Prym wiodą Kinga Rusin, Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Joanna Krupa i Kasia Sokołowska. Jak będzie w tym roku?

Bal Fundacji TVN 2017

Bal Fundacji TVN 2017 odbędzie się w sobotę, 2 września. Gwiazdy, które potwierdziły swoją obecność na balu, już kilka miesięcy temu (!) zarezerwowały sobie wizytę u makijażystki i fryzjera. A kogo możemy się spodziewać? Z pewnością pojawią się Agnieszka Woźniak-Starak z mężem, Piotrem Woźniakiem-Starakiem. W końcu to właśnie na balu TVN Piotr oświadczył się Agnieszce! Zakładamy, że na balu nie zabraknie także Joanny Przetakiewicz, która będzie chyba największą gwiazdą "Azja Express 2" (wszystko na to wskazuje!). Co roku na balu TVN gości Kinga Rusin, więc nie wyobrażamy sobie, żeby tym razem było inaczej! Rok temu Rusin absolutnie zachwyciła koronkową sukienką od duetu Paprocki & Brzozowski. Co pokaże tym razem? Już wiadomo, że Rusin włoży kolejną sukienkę marki Paprocki & Brzozowski. Czy znów będzie jej towarzyszył Marek Kujawa?

Bal TVN 2017 nie odbędzie się oczywiście bez tzw. twarzy stacji, jak Magda Gessler, Kuba Wojewódzki, Anna Kalczyńska, Magda Mołek czy gwiazda serialu "Druga Szansa", Małgorzata Kożuchowska. Z pewnością możemy też się spodziewać Oliwiera Janiaka, Andrzeja Sołtysika, a nawet samego Edwarda Miszczaka.

Stylizacje gwiazd z Balu Fundacji TVN 2017 znajdziecie na gala.pl już w sobotę wieczorem. Koniecznie do nas zajrzyjcie!

A tymczasem zobaczcie, jak wyglądały gwiazdy na Balu Fundacji TVN równo rok temu>>>