Michał Żebrowski i jego żona, Ola Żebrowska, również gościli na Balu Fundacji TVN 2017. Żebrowscy spóźnili się jednak na galę w Arkadach Kubickiego i przez to nie pozowali na tzw. ściance. Podobny los spotkał także Małgorzatę Sochę, Renatę Kaczoruk i Małgorzatę Kożuchowską. Polityka organizatorów Balu TVN 2017 była bowiem taka, że pozować na oficjalnej kwiatowej ściance można było tylko do określonej godziny. Później - niestety. Ale gwiazdy ratowały się, robiąc sobie zdjęcia i selfie i dodając je na Instagram. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć suknie balowe nawet tych gwiazd, które ominęło pozowanie fotoreporterom. A teraz okazuje się, że na Balu Fundacji TVN byli także Michał żebrowski i jego żona, Ola Żebrowska! Żona Żebrowskiego miała na sobie długą seksowną suknię z hiszpańskiego salonu ślubnego Pronovias. Szkoda, że nie mogliśmy zobaczyć tej kreacji w pełnej krasie, ale na szczęście mamy kilka zdjęć!

Żona Michała Żebrowskiego na Bal Fundacji TVN 2017 wybrała czerwoną suknię do ziemi, odsłaniającą plecy. Wybrała ją w Barcelonie w salonie mody ślubnej i wieczorowej Pronovias. Ola Żebrowska jest blondynką, więc w ciepłej czerwieni wygląda pięknie. Do zdjęć Ola pozowała z mężem, a także z modelką Renatą Kaczoruk, którą również ominęło pozowanie na ściance.

Jednak choć i Żebrowska, i Kaczoruk prezentowały się elegancko i pięknie, to niekwestionowaną królową Balu TVN 2017 została Kinga Rusin. Dziennikarka zachwyciła cielistą suknią projektu Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego.

ZOBACZ W GALERII stylizację Żony Michała Żebrowskiego>>