Bal Fundacji TVN to nie tylko impreza inaugurująca nowy sezon, ale również świetna okazja dla gwiazd aby się pokazać, zachwycić kreacją, czy zrobić coś wyjątkowego - na przykład zaręczyć się, czy ogłosić nowy związek. Przypomnijmy, że dwa lata temu właśnie na balu TVN Piotr Woźniak-Starak oświadczył się Agnieszce Szulim, a rok temu Rinke Rooyens i Kasia Wołejnio zadebiutowali publicznie jako para. W tym roku dużym zaskoczeniem było pojawienie się Tomasza Karolaka z tajemniczą, długonogą brunetką. Czyżby była to nowa partnerka Karolaka, który zaledwie parę miesięcy temu zerwał zaręczyny z narzeczoną oraz matką dwójki jego dzieci - Violą Kołakowską? 

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska tworzyli bardzo burzliwy związek. Na przemian się schodzili i rozstawali. Karolak poprosił w końcu Violę o rękę rok temu, a romantyczny gest z jego strony miał miejsce w jego teatrze IMKA - Karolak oświadczył się Kołakowskiej na scenie. Jak się jednak okazuje, stan romantycznego uniesienia między partnerami nie trwał długo. Związek Karolaka i Kołakowskiej już wcześniej przechodził wiele kryzysów i burz. Choć mają razem dwoje dzieci, to wielokrotnie zrywali, a potem się schodzili. Tym razem jednak wyglądało na to, że Karolak i Kołakowska rozstali się poważnie, a Tomasz Karolak ma nową dziewczynę!

Tomasz Karolak na Balu Fundacji TVN 2017 pojawił się z długonogą, jak można stwierdzić, sporo młodszą od siebie, pięknością. Brunetka o ostrych rysach twarzy i mocno zarysowanych kościach policzkowych z figurą modelki, zaprezentowała się u boku Karolaka w długiej czarnej sukni, z głębokim rozcięciem. Para wyglądała, jakby bardzo dobrze czuła się w swoim towarzystwie. Czyżby szykowała nam się nowa #hot para w show biznesie?

Jak myślicie, pasują do siebie? ;)