Bal Fundacji TVN "Nie jesteś sam" jest pozycją obowiązkową w kalendarzu większości gwiazd stacji. Co roku pod koniec lata na tej hucznej imprezie dobroczynnej zjawia się cała plejada artystów, dziennikarzy, sportowców i celebrytów związanych z TVN, aby wesprzeć pokaźną sumą podopiecznych fundacji, czyli chore dzieci i osoby starsze. Bal Fundacji TVN to oczywiście także jedno z największych wydarzeń towarzyskich w rodzimym show-biznesie. To właśnie tutaj znane osobistości medialne prezentują co roku swoje wytworne kreacje od najlepszych projektantów, a wiele popularnych par, jak np. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski oraz Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, wybiera go - ku uciesze fotoreporterów - na miejsce swojego pierwszego publicznego wyjścia we dwoje. Sprawdź wszystko, co wiemy na temat tegorocznej edycji.

Bal Fundacji TVN 2019 - data, miejsce, gwiazdy

Bal Fundacji TVN 2019 odbędzie się już w piątek, 6 września w Warszawie. Początek imprezy zaplanowany jest na godzinę 19. Jak udało nam się ustalić, na czerwonym dywanie z pewnością pojawią się m.in. Małgorzata Kożuchowska, Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek-MajdanEdyta GórniakMarina Łuczenko-Szczęsna, Maja Ostaszewska, Omenaa Mensah i dawno niewidziana na salonach Aleksandra Kwaśniewska.

W trakcie oczekiwania na relację z charytatywnej imprezy roku, którą znajdziecie na Gala.pl, w naszej GALERII możecie obejrzeć zdjęcia gwiazd na Balu Fundacji TVN z ubiegłego roku.

SPRAWDŹ TEŻ: Bal Fundacji TVN 2019: Lewandowska, Rozenek, Górniak, Kożuchowska [ZDJĘCIA]