Bal Fundacji TVN 2019 to najważniejsze wydarzenie towarzyskie roku. Gwiazdy wybierają na tę okazję wspaniałe kreacje. Małgorzata Kożuchowska pojawiła się w białej sukni projektu Macieja Zienia, a Anna Lewandowska - pomarańczowej duetu MMC. Kto jeszcze zjawił się na balu? Joanna Przetakiewicz, Marina Łuczenko, Omena Mensah, Małgorzata Rozenek, Kinga Rusin, a nawet Edyta Górniak, która będzie miała swój własny program w TVN. Tego wieczoru wystąpi dla gości na żywo. Tegoroczny bal rozpoczął się teoretycznie się o godz. 20:00, ale wiadomo, że w dobrym tonie jest się spóźnić. Poza tym nie zapominajmy, że każda gwiazda musiała przejść po długim czerwonym dywanie i zapozować fotoreporterom, co również opóźniło start imprezy. Kto już jest na balu TVN? Sprawdź w naszej GALERII.

Bal TVN 2019: gwiazdy

Jako jedne z pierwszych na Balu Fundacji TVN 2019 pojawiły się znane dziennikarki telewizyjne: Monika Olejnik, Anita Werner czy Grażyna Torbicka. Po czerwonym dywanie przeszły także Omena Mensah, Kasia Sokołowska, Marina Łuczenko i Bogna Sworowska. Wśród kreacji gwiazd zdecydowanie dominowały dwa kolory - biel i czerń. Zabudowaną czarną kreację, niemal trochę mroczną, miała na sobie np. Gabi Drzewiecka. W delikatnej bieli zaprezentowały się zaś Marina Łuczenko czy Małgorzata Kożuchowska.

Bal Fundacji TVN 2019: kreacje

Gwiazdy na Balu Fundacji TVN 2019 występują zwykle w długich sukniach - ta było i w tym roku. Zauważyliśmy projekty Łukasza Jemioła, MMC, Just Paul i Macieja Zienia. Kasia Sokołowska postawiła na połyskującą, srebrzystą biel. Podobnie zrobiły Mensah, Sworowska i Rusin. A Monika Olejnik zmiksowała czerń z bielą, dopełniając całość obszerną czarną kokardą.

Bal Fundacji TVN 2019: pary

Bal TVN to zawsze idealna okazja, by pokazać się z partnerką lub partnerem. Na czerwonym dywanie widzieliśmy m.in. Zofię Zborowską i Andrzeja Wronę, którzy niedawno wzięli ślub. To ich pierwszy wspólny bal stacji. Zjawili się także Izabela Janachowska z mężem, Michał Żebrowski z żoną Aleksandrą, Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens oraz Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, jak również Kinga Rusin z Markiem Kujawą. Zaś Anna Lewandowska musiała przyjść na bal bez męża, Roberta Lewandowskiego, bo ten grał akurat w meczu Polska-Słowenia.

ZOBACZ wszystkie gwiazdy na Balu Fundacji TVN 2019>>