Bal Fundacji TVN 2017 rozpoczął się w sobotę, 2 września, po godz. 20:00 i trwał do wczesnych godzin porannych. Zaproszone gwiazdy co roku wspierają\Fundację "Nie Jesteś Sam". Bal TVN to największa charytatywna impreza w Polsce. Gwiazdy płacą za swoje zaproszenia na bal, a później jedną z części imprezy jest wielka licytacja na rzecz fundacji. Bal Fundacji TVN to jednak także duże wydarzenie towarzyskie. Co roku na początku września możemy oglądać na czerwonym dywanie paradę wspaniałych stylizacji, jakimi chwalą się największe gwiazdy stacji. Na żadnej innej imprezie w Polsce nie ma aż tylu widowiskowych balowych kreacji! Bal TVN 2017 jako pierwsi zaszczycili swoją obecnością Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski, Grażyna Torbicka z mężem, Agnieszka Woźniak-Starak z mężem, Piotrem, Paulina Krupińska, Zofia Ślotała, Dorota Williams, a także Marcin Prokop, Robert Kozyra i Krzysztof Gojdź. Jako jedni z ostatnich przyszli Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oraz Małgorzata Socha.

Bal Fundacji TVN 2017 to impreza, na której zobaczymy najbardziej spektakularne stylizacje tego roku! Agnieszka Woźniak-Starak wybrała fason w stylu lat 70. Jej sukienka wyeksponowała piękny dekolt. To projekt z kolekcji Johanny Ortiz. Paulina Krupińska wybrała żółte koronki i cekiny od Violi Piekut, a Zosia Ślotała różowy tiul marki Laurelle i duże czerwone kolczyki domu mody Oscar de la Renta. Zaskoczeniem jest obecność na balu TVN Tomasza Karolaka z nową partnerką. To nie Viola Kołakowska stoi dziś u boku aktora! Kim jest nowa dziewczyna Karolaka...? Z partnerem zadebiutowała także Kasia Sokołowska - pierwszy raz pokazali się publicznie razem. Pierwszy raz razem na czerwonym dywanie mogliśmy też oglądać aktora Macieja Zakościelnego z partnerką i matką jego dziecka - modelką Pauliną Wyką.

BAL FUNDACJI TVN 2017: zdjęcia gwiazd obejrzycie w naszej GALERII. Dodajemy zdjęcia na bieżąco!

Kinga Rusin to jak na razie najlepiej ubrana gwiazda na Balu Fundacji TVN. W złotej dopasowanej sukni marki Paprocki & Brzozowski dziennikarka wygląda niczym Jennifer Lopez kilka lat temu na rozdaniu Oscarów! Wspaniale wyglądała także Agnieszka Woźniak-Starak, która zaryzykowała, nie wybierając na wieczór tradycyjnej balowej kreacji. Joanna Krupa i Martyna Wojciechowska postawiły na eleganckie czarne kreacje do ziemi. Na Balu TVN była też Anna Lewandowska! To niespodzianka, bo żona Lewandowskiego dopiero co prowadziła swój obóz sportowy! Anna przyszła na bal solo, bez Roberta. Trenerka wybrała czarny seksowny kombinezon.

Małgorzata Rozenek na Balu TVN 2017 wystąpiła w ogromnej różowej sukni od Bohoboco. I od razu pojawiły się plotki, że Rozenek jest w ciąży!Radosław Majdan był zapatrzony w swoją piękną żonę. Rozenek w różu i blond włosach spiętych w koński ogon prezentowała się słodko i bardzo dziewczęco. Tymczasem Ewa Chodakowska upięła włosy w kok na czubku głowy i wyglądała zjawiskowo  w sukience od Ermanno Scervino. Piękną kreację wybrała Izabela Janachowska, a także Agnieszka Cegielska. Dziennikarka Monika Olejnik wystąpiła natomiast w srebrzystoszarej sukni projektu Gosi Baczyńskiej i z czarną torebką marki Dior.

Kto na Balu Fundacji TVN 2017 podobał wam się najbardziej?