Bal Fundacji TVN Nie Jesteś Sam już od dziesięciu lat rozpoczyna jesienny sezon w polskim show-biznesie. Organizowany we wrześniu, bal przyciąga największe gwiazdy TVN. Ale nie tylko - na gali goszczą także gwiazdy innych telewizji, luksusowych magazynów czy internetu.

Bal TVN to też impreza, na której gwiazdy prezentują na czerwonym dywanie najpiękniejsze suknie wieczorowe od polskich i zagranicznych projektantów. Od dwóch lat na bal ubiera Kasię Sokołowską Dawid Woliński,Małgorzata Rozenek wybiera kreacje od polskich projektantek, a Kinga Rusin stawia na najlepsze zachodnie domy mody.

W ostatnich latach największe wrażenie na balu TVN zrobiły Anja Rubik(w kreacjach marek Emilio Pucci i Anthony Vaccarello), Małgorzata Kożuchowska (m.in. w sukienkach projektu Wolińskiego), Agnieszka Cegielska (w Bohoboco), Joanna Przetakiewicz (w projektach La Manii) czy Małgorzata Kożuchowska (wszyscy długo komentowali jej bladoróżową suknię z trenem od Łukasza Jemioła). Wiele gwiazd w latach 2010-2016 prezentowało się na balu naprawdę zachwycająco. Ich najpiękniejsze stylizacje prezentujemy Wam w naszej GALERII>>

Już dziś wieczorem odbędzie się tegoroczny Bal TVN. Kto się pojawi? Czy Agnieszka-Szulim i Piotr Woźniak-Starak, którzy dopiero co wzięli ślub, będą obecni? Jakie kreacje wybiorą gwiazdy? Zajrzyjcie wieczorem na Gala.pl, by się przekonać!