Jak co roku na Balu Fundacji TVN pojawiła się plejada polskich gwiazd. Oczywiście każda z pań, które pojawiły się na Balu Nocy Letniej 2016, próbowała przyćmić swoje koleżanki stylizacją. Nic dziwnego, że większość gwiazd obecnych na balu zdecydowała się na kreacje z dekoltami, prześwitami i licznymi rozcięciami. Jakie stylizacje królowały tego wieczoru?

Na balu TVN przede wszystkim rzucały się w oczy panie w czerwonych kreacjach. Gwiazdy zdecydowały się na stylizacje w różnych odcieniach czerwieni – od malinowej, wpadającej w róż, jak u Sylwii Gliwy, po bordową, tak jak w przypadku Agnieszki Cegielskiej, która miała na sobie sukienkę od duetu Bohoboco. Czerwoną kreację tak jak w ubiegłym roku wybrała chociażby Monika Olejnik. W czerwieni zaprezentowała się także Anna Kalczyńska w projekcie Joanny Hawrot, Bogna Sworowska w sukni od Caroliny Herrery, Anita Werner,Joanna Jabłczyńska w projekcie Violi Piekut oraz Anna Starmach w sukni marki Laurelle.

Na Bali TVN przeważały również suknie w klasycznej eleganckiej czerni. Zdecydowała się na nią między innymi Kinga Rusin, która zachwyciła w koronkowej sukni od duetu Paprocki Brzozowski. Zdaniem wielu to właśnie Rusin była królową tegorocznego balu TVN. W czarnej kreacji zaprezentowały się również Zofia Ślotała, Karolina Ferenstein- Kraśko czy Martyna Wojciechowska. Joanna Krupa również zdecydowała się na czarną koronkową kreację ze sporym dekoltem (projekt marki Paprocki & Brzozowski). W czerni pozowały również Edyta Pazura (żona Cezarego Pazury) oraz Aleksandra Żebrowska (żona Michała Żebrowskiego). 

Gwiazdy balu TVN przede wszystkim stawiały jednak na minimalizm. Katarzyna Sokołowska, jurorkaTop Model (nowa edycja show startuje już we wtorek!), postawiła na prostą różową kreację od Dawida Wolińskiego, Natasza Urbańskalśniła w srebrnej sukni z rozcięciem, a Karolina Malinowska postawiła na kremową suknię z ciekawym dekoltem. W eleganckiej zielonej kreacji pozowała Katarzyna Kolenda Zaleska (projekt Bohoboco) zaś Katarzyna Warnke pokazała się w połyskującej sukni projektu marki MMC. 

Zobaczcie w naszej GALERII, jak prezentowały się gwiazdy! 

Zobaczcie wszystkie stylizacje gwiazd z Balu TVN 2016