Bal Fundacji TVN, czyli impreza inaugurująca nowy sezon, niedawno się rozpoczęło. Na czerwonym dywanie pozują gwiazdy TVN oraz przyjaciele stacji. Z Miami na bal TVN przyleciała Joanna Krupa. Pierwszy raz od czasu hucznego ślubu w Wenecji do zdjęć pozują razem Agnieszka Szulim (a właściwie Agnieszka Woźniak-Starak) i Piotr Woźniak-Starak. Zjawili się też inni nowożeńcy -Kasia Warnke i Piotr Stramowski.

Jak na razie naszym zdaniem najpiękniejsze kreacje na Balu Fundacji TVN 2016 zaprezentowały Kinga Rusin (jej koronkową suknię zaprojektował duet Paprocki Brzozowski), Bogna Sworowska (w czerwieni od Caroliny Herrery) oraz Natasza Urbańska (gwiazda skusiła się na delikatny make up). Naszą GALERIĘ aktualizujemy na bieżąco!

Na balu TVN nie brakuje eleganckich wieczorowych stylizacji. Na efektowny minimalizm postawiły Kasia Sokołowska, Dorota Soszyńska, Karolina Malinowska, Monika Olejnik (do klasycznej sukni dobrała torebeczkę marki Louis Vuitton), Sylwia Gliwa (w różowej prostej sukni od Stelli McCartney, w której wyglądała bardzo stylowo) i Anna Kalczyńska(wybrała projekt Joanny Hawrot). Tymczasem Joanna Przetakiewicz wybrała awangardowe przezroczystości (z metką La Mania), a Małgorzata Kożuchowska i Joanna Krupa seksowne czarne koronki. Kożuchowska miała na sobie projekt Łukasza Jemioła, a Krupa duetu Paprocki & Brzozowski.

Magda Mołek sięgnęła po oryginalną srebrzystą sukienkę z szarą jedwabną szarfą od Dawida Tomaszewskiego. Dziennikarka wyróżniała się na tle innych gwiazd.

Katarzyna Warnke wystąpiła w pięknej srebrnej sukni do ziemi z przezroczystymi rękawami pokrytymi ozdobnym kwiatowym haftem. To projekt marki MMC.

Aneta Kręglicka miała na sobie szykowną białą suknię projektu Macieja Zienia. Zień towarzyszył też Kręglickiej na balu. Podobnie jak niedawno na premierze kolekcji butów Kręglickiej dla marki Badura.

Małgorzata Rozenek zaskoczyła fryzurą. Na balu TVN pochwaliła się blond włosami upiętymi w zabawną kokardę niczym kiedyś Lady Gaga. Za biało-czarną suknię Rozenek utrzymaną w stylu lat. 50, godną prawdziwej damy, odpowiada projektantka Milena Orzechowska. Małgorzacie towarzyszył narzeczony Radosław Majdan.

Na czerwonym dywanie przeważały czerń i czerwień.

Bal TVN to gala, na której rok temu zaręczyli się Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Szulim. Dziś pojawili się na czerwonym dywanie jako pan i pani Woźniak-Starak. Agnieszka miała na sobie suknię z gorsetową górą i tiulowym dołem marki Oscar de la Renta. Kreacja z pewnością kosztowała fortunę.

Zobaczcie gwiazdy na Balu Fundacji TVN 2016>>

Jak myślicie, czy stylizacje gwiazd z Balu TVN 2016 przebiły te z zeszłego roku?