Bal TVN 2018 to jedna z największych imprez charytatywnych tego roku w Polsce. Dochód z licytacji i biletów przekroczył 2,5 mln złotych - to absolutny rekord! Gwiazdy stacji jak zwykle miały nie tylko okazję wesprzeć konkretną kwotą dzieci i osoby starsze znajdujące się pod opieką Fundacji TVN "Nie jesteś sam", ale także zadać szyku na czerwonym dywanie. Nie zapominajmy bowiem, że Bal TVN to - poza jej dobroczynnym aspektem - także prawdziwa rewia mody. Co cieszy, większość znanych osobistości telewizyjnych wybiera na tę okazję kreacje od polskich projektantów. Piękne wieczorowe suknie, eleganckie garnitury i... modowe wpadki to obowiązkowe punkty tego wydarzenia. Najlepiej i najgorzej ubrane gwiazdy na Balu TVN 2018 do sprawdzenia już teraz poniżej!

Gwiazdy na Balu Fundacji TVN 2018

Bal TVN 2018 był szansą, aby gwiazdy choć na jedną noc mogły zapomnieć o gęstej atmosferze panującej w stacji na skutek konfliktu na linii Małgorzata Rozenek - Kinga Rusin i skupić się na pomocy potrzebującym i dobrej zabawie. W sobotę, 15 września 2018 na Balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam" zjawiły się takie gwiazdy, jak: ciężarna Anna Wendzikowska w kreacji marki Just Paul, Martyna Wojciechowska w sukience od Łukasza Jemioła, Kasia Sokołowska w stylizacji autorstwa Dawida Wolińskiego, Monika Olejnik w sukni od duetu Paprocki&Brzozowski, Anna Lewandowska, Aleksandra Żebrowska i Agnieszka Cegielska w kreacjach marki Bohoboco, Anja Rubik w sukni Yves Saint Laurent oraz Agata Młynarska w kreacji projektu Roberta Czerwika. Aż pięć gwiazd - Anita Werner, Agnieszka Jastrzębska, Joanna Jabłczyńska, Izabela Janachowska i Dorota Williams - przyszło w projektach marki Laurelle.

Nie zabrakło też oczywiście wielu znanych par. Na wielkim balu bawili się m.in: Natasza Urbańska w sukience marki Marlu z Januszem Józefowiczem, Kasia Warnke z Piotrem Stramowskim, Agnieszka Woźniak Starak z Piotrem Starakiem, Borys Szyc z Justyną Jeger Nagłowską, Cezary Pazura z żoną Edytą, Lara Gessler z mężem Pawłem Ruczem, Joanna Przetakiewicz z Rinke Rooyensem, Tamara Arciuch z Bartłomiejem Kasprzykowskim, Karolina Ferenstein-Kraśko z Piotrem Kraśko.

Zdjęcia gwiazd w wytwornych stylizacjach na Balu TVN 2018 możecie obejrzeć już teraz w naszej aktualizowanej na żywo >> GALERII <<. Która kreacja z balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam" najbardziej przypadła wam do gustu?

SPRAWDŹ TEŻ: WOJCIECHOWSKA I KOSSAKOWSKI razem na Balu TVN 2018 - zobacz ZDJĘCIA