Na charytatywnym Balu Bal Nocy Letniej TVN nigdy nie brakuje celebrytów. Co roku na wydarzeniu pojawia się prawdziwa śmietanka gwiazdTVN. Wiele z nich przychodzi w pojedynkę. Często zdarza się jednak także, że na ściance fotoreporterom pozują pary, które zachwycają tak osobno, jak i razem. Z okazji 9. Balu TVN postanowiliśmy przypomnieć, jak w poprzednich latach na czerwonym dywanie przed Balem TVN prezentowały się najpiękniejsze i najbardziej stylowe pary tego wydarzania. Kto znalazł się na naszej liście?

Pary na Balu Balu Nocy Letniej TVN - GALERIA

W poprzednich latach na czerwonym dywanie mogliśmy obserwować m.in. takie pary jak Karolina Malinowska i Olivier Janiak, Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko, Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski, Kuba Wesołowski i Agnieszka Szczurek-Wesołowska, Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski, Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski, Edyta i Cezary Pazurowie, Natasza Ubrańska i Janusz Józefowicz, Aleksandra i Michał Żebrowscy, Grażyna i Adam Torbiccy, Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk, Kinga Rusin i Marek Kujawa oraz Kasia Warnke i Piotra Stramowski. Swoich partnerów pokazywały też Izabella Janachowska, Dorota Williams, Kasia Sokołowska, Katarzyna Wołejnio czy Joanna Przetakiewicz. Od kilku lat wielkimi gwiazdami balu są Małgorzata Roznenek i Radosław Majdan, a parą, która narobiła na balu największego do tej pory zamieszania byli Agnieszka (wówczas) Szulim oraz Piotr Woźniak-Starak, który podczas imprezy na oczach wszystkich oświadczył się prezenterce TVN! 

Która z tych par podczas Balu TVN prezentowała się do tej pory najlepiej? Zajrzyjcie do naszejGALERII---> i oceńcie sami!