Pierwszą polską edycję programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo wygrała Katarzyna Skrzynecka. Było to wiosną 2014 r. Mówiło się wtedy, że dla aktorki i piosenkarki był to istny renesans kariery. W show Polsatu mogła zaprezentować nie tylko niebywały talent związany z wcielaniem się w różne role, lecz także nietuzinkowe umiejętności imitowania maniery i barwy głosu uznanych postaci ze świata muzyki.

Dzięki temu od drugiej edycji to ona ocenia mniej i bardziej znane osobistości ze świata show-biznesu. Kolejne odsłony show wygrywali kolejno Marek Kaliszuk, Stefano Terrazzino, Bartłomiej Kasprzykowski, zaś ostatnią Aleksandra Szwed.

Szósta edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo wystartuje już w najbliższy weekend. Kogo w niej zobaczymy? Od jakiegoś czasu na giełdzie nazwisk pojawiali się Joanna Moro (znana m.in. z roli w popularnych serialach, takich jak Anna German czy Blondynka), Mateusz Banasiuk (aktor Pierwszej miłości, pojawił się także w filmie o tematyce LGBT Płynące Wieżowce) oraz brat Cezarego Pazury, Radosław

Informacje te potwierdziły się. Kogo jeszcze zobaczymy w szóstej edycji show? Będzie to aktorka Olga Borys (Lokatorzy, Galeria), Kamil Bijoś (wokalista znany z The Voice of Poland, obecnie członek chóru Sound'N'Grace), Michał Rudaś (również uczestnik The Voice of Poland), Olga Szomańska (znana ze współpracy z Piotrem Rubikiem, to jej głos mogliśmy usłyszeć w utworze Niech Mówią, Że To Nie Jest Miłość) oraz Maria Tyszkiewicz (związana z Teatrem Buffo, występowała m.in. w programie Domowe Przedszkole czy Jaka to melodia?). 

Czym tym razem zaskoczą nas uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Przekonamy się już w najbliższą sobotę! Zobaczcie w naszej galerii wszystkich uczestników show.