Bar Rafaeli to jedna z najbardziej znanych modelek na świecie. Pozowała dla międzynarodowych edycji takich prestiżowych magazynów, jak Elle, Cosmopolitan, Maxim czy GQ. Swoją twarzą firmowała również różne pokazy mody, była m.in. główną modelką na prezentacjach kolekcji Louisa Vuittona. Pojawiła się także w kampaniach Chanel, Ralpha Laurena i Victoria’s Secret.

Jej życie osobiste była swego czasu na ustach całego świat: wszystko za sprawą romansu z jednym z najbardziej znanych na świecie aktorów, Leonardo DiCaprio. Para była razem aż 6 lat, jednak zdobywca Oscara za rolę w filmie "Zjawa" koniec końców zostawił ukochaną w 2011 r. dla znanej z serialu "Plotkara" Blake Lively. Było to sporym zaskoczeniem dla osób z ich otoczenia, bowiem przez lata przyzwyczaili wszystkich do tego, że wielokrotnie rozstawali się i wracali do siebie. 

Od tamtego czasu DiCaprio łączony był z wieloma kobieta (z żadną jednak nie związał się na długo), zaś Bar Rafaeli ustatkowała się: we wrześniu 2015 r. wzięła ślub z izraelskim miliarderem, Adim Ezrą - zaledwie pół roku po oficjalnych zaręczynach. Na ich weselu bawiło się ponad trzystu gości! Uroczystość odbyła się w Izraelu, a dokładniej w hotelu Carmel Forest Spa w Hajfie.

W styczniu tego roku piękna modelka potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Nie zdziwiło to jej fanów, bowiem wcześniej w wywiadach podkreślała, że ze swoim wybrankiem pragnie stworzyć "wielką żydowską rodzinę". Wszystko wskazuje zatem na to, że modelka nieprędko porzuci rodzinne życie na rzecz kariery.

Ciąża służy modelce: fani podkreślają, że wygląda kwitnąco. A Wy jak oceniacie zmianę w wyglądzie Bar Rafaeli?

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: Bar Rafaeli SEKSOWNA BAR RAFAELI Zachwyca w gorącej sesji dla "GQ" [FOTO]