Bar Refaeli aresztowana? Taką informację podał portal Page Six. Modelka została zatrzymana za ... unikanie płacenia podatków!

Była partnerka Leonardo DiCaprio od dłuższego czasu była obserwowana przez izraelski urząd skarbowy. Podobno, aby uniknąć płacenia podatków modelka podawała, że mieszka za granicą, gdy tak naprawdę wraz z matką i bratem mieszkała w Izrealu. 

Od dłuższego czasu podejrzewano, że Refaeli kłamie w zeznaniach na temat miejsca zamieszkania. Izraelski urząd skarbowy podejrzewał także, że modelka przyjęła prezenty za ponad 250 tysięcy dolarów, za które nigdy nie zapłaciła podatku.

W końcu Bar Refaeli wpadła. Modelka została wczoraj zatrzymana przez policję. Okazuje się jednak, że nie na długo. Była dziewczyna Leonardo DiCaprio wpłaciła kaucje i wyszła na wolność. 

Bar Refaeli została jednak ukarana. Wraz z matką modelka musiała oddać paszport i przez najbliższe 180 dni nie może opuszczać Izraela. To dość srogi warunek, biorąc pod uwagę zawód Bar, który wymaga ciągłych podróży.

Uważacie, że modelka została sprawiedliwie potraktowana?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Leonardo DiCaprio i Bar Rafaeli - Czy para osiedli się w Izraelu?