Dzieci Bar Refaeli i Behati Prinsloo już niedługo przyjdą na świat. Bar Refaeli jest w ciąży po raz drugi. Koniec ubiegłego roku nie był dla niej łatwy. Wraz z matką została aresztowana za oszustwa podatkowe, ale dzięki wpłaceniu kaucji, obie zostały wypuszczone z więzienia.

Mimo tego przykrego wydarzenia, początek roku 2016 był dla niej wyjątkowo łaskawy. Modelka przekazała na Instagramie dobrą wiadomość fanom. Okazało się, że Bar Refaeli jest w ciąży. Ojcem dziecka jest izraelski biznesmen i milioner, Adi Ezra, z którym w poprzednim roku Refaeli wzięła ślub.

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: BAR REFAELI jest w ciąży!

W ciąży jest również Behati Prinsloo, żona muzyka Adama Levine’a. Modelka, tak jak koleżanka z branży, również spodziewa się dziecka, będzie to jednak jej pierwsza pociecha.

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: ADAM LEVINE zostanie ojcem

Obie panie są świetnym przykładem na to, że będąc w ciąży, można wyglądać kwitnąco. Modelki chętnie zamieszczają w sieci coraz to ciekawsze i piękniejsze zdjęcia z przebiegu ciąży. Zarówno Bar Refaeli, jak i Behati Prinsloo, prezentują się cudownie. Widać, że ciąża im służy.

Zobaczcie w naszej galerii najpiękniejsze zdjęcia modelek! 

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: CIĄŻE GWIAZD Sienkiewicz, Mancewicz, Bohosiewicz - selfie z brzuszkiem hitem Internetu