Bar Refaelito jedna z najbardziej znanych modelek na świecie. Pozowała dla międzynarodowych edycji takich prestiżowych magazynów, jak Elle, Cosmopolitan, Maxim czy GQ. Pojawiła się także w kampaniach Chanel, Ralpha Laurena, czy Victoria’s Secret i na wybiegach najlepszych domów mody. O jej życiu osobistym swego czasu mówił cały świat: wszystko za sprawą romansu z jednym z najbardziej znanych na świecie aktorów, Leonardo DiCaprio. Para była razem aż 6 lat, jednak kochliwy gwiazdor koniec końców zostawił ukochaną w 2011 r. dla znanej z serialu "Plotkara", Blake Lively. 

Bar Refaeli urodziła

Bar Refaeli po rozstaniu z DiCaprio postanowiła się ustatkować i we wrześniu 2015 r. wzięła ślub z izraelskim miliarderem, Adim Ezrą - zaledwie pół roku po oficjalnych zaręczynach. Na ich weselu bawiło się ponad trzystu gości. Uroczystość odbyła się w Izraelu, a dokładniej w hotelu Carmel Forest Spa w Hajfie. Po ślubie, modelka podkreślała w wywiadach, że ze swoim wybrankiem pragnie stworzyć "wielką żydowską rodzinę". Tak jak powiedziała, tak zrobiła. 

Właśnie na świat przyszło trzecie dziecko Bar Refaeli i Adiego Ezry. 34-letnia modelka poinformowała o porodzie na swoim Instagramie. - To jest prawdziwy glam look. Trzecie dziecko w ciągu 3,5 roku. Rodzina to wszystko. Życie jest piękne - napisała pod zdjęciem z porodówki.

Chociaż modelka nie zdradziła płci dziecka, "Times of Israel" poinformował, że Bar urodziła chłopca, który przyszedł na świat we wtorek w Tel Awiwie. Przypomnijmy, że modelka i jej mąż wychowują już dwójkę dzieci - Elle (2) oraz Liv (3).

Zdjęcia Bar Refaeli obejrzycie w GALERII.