Prezydent Stanów Zjednoczonych opublikował playlistę swoich ulubionych piosenek na wakacje. Barack Obama zdradził dwie listy - jedną na dzień, a drugą na noc. Tego się nie spodziewaliście!

Gusta muzyczne Prezydenta USA są różnorodne. Swoją playlistę opublikował na Twitterze z linkiem dostępu do jego tegorocznych wakacyjnych hitów. Co prawda, nie są to nowości muzyczne, ale wśród ulubionych kawałków prezydenta znalazły się zarówno popowe, jak i rockowe kawałki.

Zastanawiasz się czego słucha Obama podczas urlopu? Jak się okazuje do pierwszej piątki ulubionych utworów Baracka należą:

  1. The Temptations - Ain't Too Proud To Beg
  2. The Isley Brothers - Live It Up, Pts. 1 & 2
  3. Reflection Eternal - Memories Live
  4. Bob Dylan - Tombstone Blues
  5. Bob Marley & The Wailers - So Much Trouble In The World 

Kolejne miejsca zajmują Coldplay, Stevie Wonder, Aretha Frankin, Justin Timberlake czy Florence and The Machine. Tego się nie spodziewaliśmy! A co z nocną playlistą? Tym razem, Barack Obama również zaskakuje!. Na składance usłyszymy m.in. Beyoncé, Van Morrisona, Franka Sinatrę czy Ray'a Charles'a.  

Barack Obama dołączył do serwisu Spotify w sierpniu 2015 roku. Tę informację przekazali twórcy serwisu na swoim blogu. Prezydent Stanów Zjednoczonych opublikował teraz dwie playlisty, a my z niecierpliwością czekamy na kolejne! 

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Barack Obama - Pokonany przez... Caitlyn Jenner!