Barbara Kurdej-Szatan była jedną z największych gwiazd wczorajszego wieczoru! A dla niej był to wieczór szczególny. Z gali Telekamer 2017 wyszła bowiem ze statuetką dla najlepszej aktorki! Co ciekawe, była to już jej trzecia nominacja i trzecia nagroda. A to oznacza tylko jedno: za rok odbierze specjalne wyróżnienie dla największych ikon telewizji!

ZOBACZ: ANTONI KRÓLIKOWSKI pojawił się na Telekamerach z piękną partnerką!

Barbara Kurdej-Szatan była nominowana do Telekamery. już po raz trzeci I już po raz trzeci z rzędu po nią sięgnęła! Jak widać, sympatia widzów, którą zyskała, cały czas jej nie opuszcza. A to oznacza, że w przyszłym roku aktorka i prezenterka zostanie wyróżniona Złotą Telekamerą – specjalna nagrodą, którą otrzymują gwiazdy i produkcje, które sięgnęły po wyróżnienie czytelników Tele Tygodnia trzykrotnie. Oznacza to jednocześnie, że aktorka nigdy więcej nie będzie mogła być już do Telekamery nominowana.

 

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) 30 Sty, 2017 o 2:08 PST

 

WSZYSCY ZWYCIĘZCY: TELEKAMERY 2017 Mamy pełną listę zwycięzców! Kto dostał statuetki?

Wczorajszego wieczoru zachwyt budziła nie tylko wygrana Basi, lecz także jej czerwona kreacja. Aktorka wyglądała po prostu zjawiskowo! W czerwonej sukni od Laurelle do samej ziemi skradła serca wszystkich obecnych na imprezie. Szczególną uwagę zwracał głęboki dekolt jej sukni wykończony panelami z czerwonej koronki.

NASZA GALERIA: TELEKAMERY 2017 zobacz, kto się pojawił! [NA ŻYWO]

Kurdej-Szatan rzadko wybiera tak odważne kreacje. Tym razem jednak dokonała bardzo słusznego wyboru! Jej kreacja była jedną z najlepszych sukni na gali! I jeszcze ta głęboka, karmazynowa czerwień. Ta suknia spokojnie mogłaby pojechać na rozdanie nagród BAFTA albo Oscarów!

Ciekawe zatem, w czym pokaże się za rok, kiedy będzie odbierała Złotą Telekamerę. Czy uda jej się przebić tę stylizację?