Gwiazdy serialu "W rytmie serca" pojawił się w poniedziałek na spotkaniu z dziennikarzami. Na wydarzenie do warszawskiej restauracji Belvedere przybyła niemal cała obsada serialu. Pierwsze skrzypce podczas spotkania z dziennikarzami grali oczywiścieBasia Kurdej-Szatan i Mateusz Damięcki, którzy wcielili się w serialu w dwie główne role. Basia Kurdej-Szatan bez wątpienia przykuwała największą uwagę fotoreporterów. Gwiazda wystąpiła w białym garniturze z ozdobnymi klapami w marynarce. Mateusz Damięcki wybrał dla siebie zaś biały T-shirt, granatową marynarkę i spodnie w takim samym kolorze. Kto jeszcze zadał szyku podczas spotkania z mediami?

ZOBACZ: BASIA KURDEJ-SZATAN znowu kusi na Instagramie. Tym razem w seksownej bieliźnie! Jak dużo pokazała tym razem?

Świetnie prezentowały się odtwórczynie drugoplanowych ról: Elżbieta Romanowska, Małgorzata Foremniak i Maria Dębska. Która z aktorek wyglądała najlepiej? Zajrzyjcie do naszej GALERII z czerwonego dywanu i oceńcie sami!

Przy okazji przypominamy, że serial "W rytmie serca" telewizja Polsat po raz pierwszy wyemituje w tym sezonie 10 września o 20.00.

W serialu zobaczymy Mateusza Damięckiego w roli utalentowanego chirurga dr Adama Żmudy, który w wyniku konfliktu z szefem rezygnuje z pracy i postanawia pojechać do Afryki na misję z organizacją Lekarze bez Granic. Jednak przed wyjazdem udaje się na krótki urlop do rodzinnego Kazimierza Dolnego. Nieoczekiwanie, w trakcie pobytu w malowniczym miasteczku dr Żmuda, dzięki swojej dociekliwości i zmysłowi detektywistycznemu uratuje życie kilku ludziom, a innym popsuje szyki. Zatem zamiast relaksu na urlopie, czeka na niego spora dawka adrenaliny oraz niespodziewanych sercowych zawirowań za sprawą dwóch kobiet - aspirant Weroniki Nowackiej (Maria Dębska) i pielęgniarki Marii Bierniackiej (Barbara Kurdej-Szatan).

Brzmi intrygująco? Będzie oglądać ten serial właśnie dla Basi Kurdej-Szatan i Mateusza Damięckiego? Bo my na pewno!