Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? W ostatnim czasie Telewizja Polska odebrała aktorce aż trzy programy, których była prowadzącą oraz odsunęła ją od większości imprez transmitowanych na antenie TVP. Zarządowi podobno nie podobało się zaangażowanie aktorki w kwestie społeczno-polityczne oraz publiczne wyrażanie poparcia dla Parady Równości. Na swoim profilu na Instagramie Kurdej-Szatan wyznała, że o utracie pracy została poinformowana telefonicznie.

Sytuację od razu wykorzystał Polsat i zaprosił aktorkę do poprowadzenia koncertu Przebojowe Opole 2019. Wszystko wskazuje na to, że władze konkurencyjnej stacji planują zatrudnić Barbarę Kurdej-Szatan i uczynić ją jedną ze swoich głównych twarzy. Gwiazda jesienią pojawi się podobno na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", na którym konkurować ma ze swoim mężem.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan w "Tańcu z Gwiazdami"?

Barbara Kurdej-Szatan wraz z mężem wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami". Według serwisu SE.pl, małżeństwo przyjęło propozycję udziału w tanecznym show i już jesienią zobaczymy ich na antenie Polsatu w nowej edycji programu.Udział Basi Kurdej-Szatan i Rafała Szatana w "Tańcu z Gwiazdami" z pewnością zapewni stacji wysoką oglądalność, a widzowie chętnie będą śledzili poczynania małżonków na parkiecie.

Czekacie na nową edycję z ich udziałem?