Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży! Popularna aktorka telewizyjna i jej mąż, Rafał Szatan, spodziewają się swojego drugiego dziecka. 34-letnia gwiazda seriali "M jak miłość" i "W rytmie serca" ogłosiła szczęśliwą nowinę na temat swojego odmiennego stanu w niedzielę wieczorem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym samym była prowadząca "The Voice of Poland" i "Dance Dance Dance" potwierdziła nieoficjalne doniesienia portali internetowych i spekulacje fanów, które pojawiły się w ostatnich tygodniach.

Bardzo się cieszymy i chcemy już podzielić się z Wami naszym szczęściem :))) przez ostatnie dwa lata, byłam w mediach w ciąży średnio co 4 miesiące :P ale teraz już naprawdę. Czekamy na małego szkraba ! :))))) i ściskamy Was wszystkich. Szatany - czytamy na oficjalnym profilu Kurdej-Szatan na Instagramie.

W tym samym momencie radosną informacją pochwalił się na Instagramie również przyszły tata.

Kochani, jesteśmy ogromnie szczęśliwi i oficjalnie już możemy podzielić się z Wami tym szczęściem... ;) Jak widzicie na załączonym obrazku, nie trzeba nic dodawać ;)) Trzymajcie kciuki. Ściskamy Was i do usłyszenia! - napisał Rafał Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan ogłosiła ciążę

Basia Kurdej-Szatan tym razem dość długo zwlekała z publicznym ogłoszeniem wiadomości o swojej ciąży. Odtwórczyni roli Joanny Chodakowskiej w kultowej telenoweli TVP2 w rozmowie z magazynem "Party" ujawniła bowiem, że to już piąty miesiąc.

Profile Szatanów w mediach społecznościowych w niedzielny wieczór zalała ogromna fala gratulacji ze strony fanów oraz przyjaciół i znajomych ze świata show-biznesu. Radosne i życzliwe komentarze pod najnowszym postami pary zostawili m.in. Anna Lewandowska, Magdalena Lamparska, Izabella Krzan, Filip Bobek i Monika Miller.

Redakcja Gala.pl przyłącza się gratulacji!

Przypomnijmy, że Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan po raz pierwszy zostali rodzicami w 2012 roku, gdy na świat przyszła ich córka Hanna.

Zobacz pierwsze zdjęcie Barbary Kurdej-Szatan z widocznym ciążowym brzuchem w GALERII.