Barbara Kurdej-Szatan jednak pożegna się z rolą w serialu "M jak miłość"? Z najnowszych doniesień medialnych wynika, że aktorka i prezenterka wkrótce pożegna się z rolą Joanny Chodakowskiej. Przypomnijmy, że pierwsze doniesienia o odejściu Barbary Kurdej-Szatan z popularnej telenoweli pojawiły się krótko po odsunięciu gwiazdy od prowadzenia "The Voice of Poland" i innych programów rozrywkowych TVP.

Póki co cały czas jestem. Zobaczymy, jak to się wszystko potoczy, ale mój wątek się cały czas rozwija. Powrócił Paweł Deląg na plan, tak więc będzie się dużo działo, bo jest Paweł Deląg, Sławek Uniatowski i moja postać Asi pomiędzy tymi dwoma mężczyznami. Także będzie ciekawie. Na razie mnie nie uśmiercili. Zobaczymy, co się wydarzy dalej - tak Kurdej-Szatan jeszcze niedawno komentowała plotki o swoim odejściu w rozmowie z serwisem Jastrząb Post.

Barbara Kurdej-Szatan jednak znika z "M jak miłość"?

Barbara Kurdej-Szatan z pewnością pojawi się w jesiennych odcinkach "M jak miłość", ponieważ jest już za późno na radykalne zmiany w scenariuszu. Producenci telenoweli podobno nie chcą też, aby widzowie przeżyli nadmierny szok z powodu odejścia jednej z najpopularniejszych postaci. Z kolei "Super Express" donosi, że dalszy los aktorki w serialu telewizyjnej Dwójki jest już niestety przesądzony. Postać grana przez Kurdej-Szatan najszybciej zniknie jednak najwcześniej na wiosnę 2020 roku.

Na razie nie wiadomo, w jaki sposób scenarzyści mieliby zamiar pozbyć się postaci Joasi Chodakowskiej. Nie jest tajemnicą, że najczęstszym rozwiązaniem stosowanym w sytuacji zwolnienia lub odejścia aktora, jest uśmiercenie bohatera lub wysłanie go za granicę.

Przypomnijmy, że Barbara Kurdej-Szatan występuje w "M jak miłość". Rola Joanny przez trzy lata z rzędu (2015, 2016, 2017) przynosiła jej Telekamerę w kategorii Aktorka.

Jak myślicie, w jaki sposób postać Barbary Kurdej-Szatan zniknie z "M jak miłość?

SPRAWDŹ TEŻ: Edyta Górniak dostała własny reality show w TVN. Na czym ma polegać program?