Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan za kilka miesięcy po raz drugi zostaną rodzicami. Para nie zdradziła jednak jeszcze, czy ich ośmioletnia córeczka Hania będzie miała siostrę, czy brata. Zwlekała również z samym ogłoszeniem ciąży - jak się później dowiedzieliśmy, z obawy przed poronieniem. - Obawiałam się o to, czy wszystko będzie dobrze. Wiele moich koleżanek poroniło, słyszałam też o wielu takich przypadkach. Uznałam, że jest to jeszcze niepewny czas i nie należy się chwalić, tym bardziej publicznie - wyznała aktorka w rozmowie z "Plejadą".

Sesja ciążowa Barbary Kurdej-Szatan

Dziś przyszli rodzice nie mogą doczekać się, kiedy dziecko pojawi się na świecie. Barbara Kurdej-Szatan czuje się dobrze, a z badań wynika, że "z dzidziusiem wszystko w porządku". Ze względu na obowiązujące obostrzenia związane z panedmią COVID-19, ma dużo czasu na odpoczynek i przygotowywanie się do porodu.

Miesiąc temu Basia razem z siostrą wybrała się do lasu, aby wykonać pamiątkową sesję ciążową, której efekty opublikowała dziś w mediach społecznościowych. 

- Kwarantannowe zabijanie nudy i pamiątki - napisała na Instagramie. 

Jej ciążową sesję od razu skomplementowały zaprzyjaźnione z nią gwiazdy, w tym Joanna Liszowska, Paulina Krupińska, czy Sonia Bohosiewicz.

Zdjęcia Barbary Kurdej-Szatan w ciąży obejrzycie w naszej galerii.