Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan są razem od ponad siedmiu lat. Para poznała się podczas prób do jednego z musicali i od tamtej pory są nierozłączni. W 20011 po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszła wówczas córeczka Hania. Dziś zakochani tworzą jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Głównie mamy okazję podziwiać talent aktorski Basi, której popularność z pewnością przyniosła rola uśmiechniętej blondynki z reklamy jednej z sieci komórkowych.

Od tamtej pory Barbara Kurdej-Szatan dostaje coraz więcej propozycji zawodowych. Dzięki temu mamy okazje podziwiać jej talent aktorski chociażby w serialu M jak Miłość. Ma już na koncie zarówno role filmowe, jak i teatralne czy serialowe. Aktorka świetnie sprawdza się również jako prowadząca program Kocham Cię, Polsko. 

Dziś Barbara Kurdej-Szatan to nie tylko spełniona aktorka, ale przede wszystkim szczęśliwa mama. Gwiazda nie ma problemu z publicznym okazywaniem uczuć swojej córeczce Hani. Do niedawna wszyscy zastanawiali się czy dziewczynka marzy, by tak jak mama zostać aktorką.

Okazuje się, że mała Hania ma już debiut aktorski za sobą! Dziewczynka mając zaledwie trzy miesiące, pojawiła się w serialu M jak Miłość.  Trudno było wówczas stwierdzić, czy Hania ma talent, ale od jakiegoś czasu uczęszcza na zajęcia musicalowe. Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan często zabierają ją na koncerty czy przedstawienia teatralne dzięki czemu dziewczynka ma okazję poznać wielki świat show-biznesu od kulis.

Barbara Kurdej - Szatan chętnie pokazuje w sieci zdjęcia córeczki. Wczoraj na jej Instagramie mieliśmy okazję podziwiać jedno z nich. Hania ma już sześć lat!. Zobaczcie w naszej galerii jej urocze zdjęcia z Hanią. Podobna do mamy?