Chyba wszyscy w Polsce wiedzą, że to właśnie kampania reklamowa sieci komórkowej Play przyniosła Barbarze Kurdej-Szatan popularność i rozpoznawalność. Aktorka i piosenkarka szybko otrzymała angaż w teatrze i zagrała u Michała Żebrowskiego. Pojawiła się też w serialu "M jak miłość”, udział w którym przyniósł jej aż 3 Telekamery! "Blondynka Playa" zapowiadała już wielokrotnie, że nie zmieni koloru włosów, dzięki któremu stała się sławna. To właśnie m.in. dzięki nim jest tak powszechnie rozpoznawana.

ZOBACZ: SALMA HAYEK pokazała się bez makijażu!

Basia Kurdej-Szatan dokonali potrafiła wykorzystać szansę, jakie dostała po tym, jak pokazała swoje umiejętności aktorsko-komiczne w reklamach Playa. Aktorka od dawna jest prowadzącą program „Kocham Cię, Polsko”, w którym od tej edycji oprócz Tomasza Kammela zobaczymy też Antka Królikowskiego. Antek zastąpi w nim Macieja Musiała, który był w show kapitanem jednej z rywalizujących ze sobą drużyn.

POLECAMY: BARBARA KURDEJ-SZATAN dostała już swoją trzecią Telekamerę!

Zanim jednak aktorka nagrała czołówkę do show, wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym widzimy, jak wygląda bez makijażu! Ten dość odważny jak na osobę publiczną zabieg, nie umknął uwadze jej fanów, którzy od razu skomplementowali naturalny look gwiazdy:

Uwielbiam Panią!

Wow jaka naturalna ;-)))

Ślicznotka moja największa!

Tak, zdecydowanie podpisujemy się pod tymi komentarzami. Nam ten naturalny look też się bardzo podoba. Poprosimy o więcej takich zdjęć gwiazd: bez zbędnej “tapety” i retuszu!

Zgadzacie się z nami?