Barbara Kurdej-Szatan poprowadzi "Dance, Dance, Dance"! Jak donosi "Flesz", aktorka dostała propozycję bycia gospodynią nowego tanecznego programu TVP. Początkowo, gwiazda miała razem z mężem wystąpić w roli uczestniczki, ale kiedy Rafał Szatan doznał kontuzji nogi, pokrzyżowało to plany pary. Produkcji show zależało na Barbarze Kurdej-Szatan na tyle, że zaproponowała jej inne stanowisko. Basia poprowadzi program razem z Tomaszem Kammelem, który partneruje jej już na planie "The Voice of Poland". Co ciekawe, początkowo w roli prowadzącej, widziano Marcelinę Zawadzką...

Barbara Kurdej-Szatan w "Dance, Dance, Dance"

- Produkcja nie chciała stracić Basi, dlatego zaoferowała jej prowadzenie programu, czyli rolę, do której przymierzano Marcelinę Zawadzką - mówi źródło "Flesza".

Barbara Kurdej-Szatan poprowadzi taneczne show, a kogo w takim razie zobaczymy na parkiecie? Według dwutygodnika, na udział w programie zgodzili się już mistrzyni świata fitness Kasia Dziurska, która wystąpi w parze ze swoim chłopakiem, mistrzem kulturystyki Emilianem Gankowskim. Oprócz nich, zobaczymy Wiktorię Gąsiewską z Adamem Zdrójkowskim, a także Paulinę Krupińską w parze z ... Klaudią Halejcio! W skład jury "Dance, Dance, Dance" mają wchodzić m.in. Ewa Chodakowska i Robert Kupisz.

Będziecie oglądać?